Przygotowanie wizytówek do druku

Przygotowanie wizytówek do druku

Przygotowanie wizytówek do druku - na co zwrócić uwagę?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Przygotowanie wizytówek do druku to bardzo istotna część projektowania wizytówek. Warto zwrócić uwagę wiele elementów, po to aby projekt wyglądał estetycznie i tak jak to zaplanowaliście. Wizytówki zawierają wszelkie najważniejsze i niezbędne informacje zarówno o firmie, jak i osobie, dlatego właśnie są niezwykle użytecznym produktem marketingowym bardzo ułatwiającym nawiązanie pierwszego kontaktu z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Czas oczekiwania wynosi od 3 do 5 dni roboczych w zależności od wybranego nakładu oraz uszlachetnień. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na realizacje zamówienia różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

W Punkcie Reklam zadbamy, aby druk Twojej wizytówki wyróżniał się unikatowym designem i jakością wykonania. Korzystamy tylko z produktów renomowanych producentów oraz dbamy o wysoką jakość wykonywanych usług. Dodatkowo zapewniamy szybki czas realizacji zamówienia z dbałością o dokładność wykonania.

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który chce posiadać spersonalizowaną wizytówkę, która będzie idealnym łącznikiem i kontaktem ich firmy.

Oczywiście, że tak. Realizacją zamówienia zajmujemy się w okolicach Piaseczna. Zawsze zapewniamy okazyjne ceny, a także darmową dostawę na terenie całego kraju.

Przygotowanie wizytówek do druku
Przygotowanie wizytówek do druku

 

Jak przygotować wizytówki do druku?

Projekt wizytówek można przygotować w jednym z kilku programów takich jak: CorelDraw, Photoshop, Ilustrator.

Jednakże należy przy tym pamiętać o kilku zasadach:

 • rozmiar wizytówki trzeba powiększyć o spady – po 2 – 3 mm z każdej strony. (zależy od specyfikacji do druku konkretnej drukarni)
 • 50×90 mm to projekt wizytówki musi mieć wymiary 56×96 mm
 • 55×85 mm to projekt wizytówki musi mieć wymiary 59×89 mm.

 

Przygotowanie wizytówek do druku – ważne parametry techniczne

 • Wszystkie teksty najlepiej zamienić z czcionek na krzywe. Dzięki temu mamy pewność, że zachowają dokładnie taki sam wygląd, jaki został zaprojektowany.
 • Ustawienie trybu kolorów CMYK w programie Photoshop
 • Wszelkie obrazy powinny mieć rozdzielczość 300-500 dpi.
 • Projekt należy przygotować w zależności od technologii druku CMYK lub Pantone, lub inny w zależności od specyfikacji drukarni.
 • Do jednego zamawianego projektu wizytówki należy przygotować jeden plik, najlepiej w formacie pdf.
 • Jeżeli wizytówka ma więcej niż jedną stronę – PDF powinien być dwustronicowy. Zapisując projekt jako PDF należy użyć ustawień drukarskich.

 

Potrzebujesz porady w kwestii projektowania wizytówek? Zajrzyj do naszego Studia Graficznego, lub napisz na adres: biuro@punktreklam.com

Przygotowanie wizytówek do druku
Przygotowanie wizytówek do druku

 

Jak zamówić wizytówki w Punkcie Reklam?

Praca, którą musisz wykonać, to:

 • zastanowić się nad nakładem,
 • wybór formatu oraz uszlachetnień
 • odnaleźć logo firmy

Wszystkie te informacje prześlij na adres: biuro@punktreklam.com.

Po otrzymaniu od Ciebie informacji, wyślemy Ci wizualizację wizytówek oraz przekażemy informacje o wycenie.

Następnie zajmujemy się realizacją projektu wizytówek, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia.

 • Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio realizację zamówienia wizytówek według Twoich marzeń.

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084