Naklejki na produkty

Naklejki na produkty

Naklejki na produkty - szybki sposób na nadanie charakteru.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Naklejki na produkty

Naklejki na produkty są doskonałą formą promocji każdej marki. Można ją wykorzystać na wiele sposobów w zależności od potrzeby i miejsca. Bez wątpienia jest skutecznym rodzajem kreatywnej reklamy – bez rezygnacji ze swojego indywidualnego stylu. Taka forma naklejek pozwala w prosty sposób dodać uroku sprzedawanych produktów lub nawet uporządkować domowe przetwory. Dodatkowo w zależności od specyfikacji produktów takie naklejki mogą stanowić element informacyjny, który często jest niezbędny dla wyglądu.

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który poszukuje druku naklejek na miarę, które będą idealną wizytówką ich firmy.

Nasi klienci mogą wybrać kolorystykę projektu z szerokiej gamy kolorystycznej (CMYK) oraz wybrać metodę zadruku (druk/offset). Dodatkowo, na życzenie klienta naklejki na miarę mogą być wykończone folią matową lub błyszczącą. Chętnie wykonamy również na nich spersonalizowane ozdobniki typu: złocenia, pokrycie lakierem UV oraz inne dodatki. Oferta obejmuje naklejki w wielu rozmiarach.

Druk naklejek na miarę to cały proces. Proces druku naklejek na produkty zaczyna się od projektu graficznego. Koncepcja i projekt naklejki jest bardzo ważny, gdyż od tego zależy rodzaj techniki i folii użytej do produkcji – w zależności od przeznaczenia. Dzięki czemu idealnie dopasowany wzór oraz specyfikacja naklejek będzie współgrał z oklejanym później przedmiotem.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Czas realizacji druku naklejek na produkty jest zależny od wielu czynników – rozmiaru, przeznaczenia czy też nakładu.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Naklejki na produkty – dopasowane do Twoich potrzeb.

Szukasz naklejek: z logo, na produkty czy do promocji Twojej marki? Dysponujemy wysokiej klasy urządzeniami do druku naklejek różnego formatu w związku z czym gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług. Pozwala nam to szybko oraz w pełni profesjonalnie realizować wszystkie zlecenia. Nie boimy się wyzwań i umożliwiamy personalizację druku naklejek. Ponadto do każdego zamówienia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem oferując profesjonalne doradztwo. Dla naszych Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty i promocje.

Ważne informacje dotyczące druku naklejek na produkty:

  • realizujemy zlecenia również w niewielkich nakładach
  • posiadamy rożne rodzaje folii do druku naklejek
    wykonujemy
  • kompleksowo usługę od projektu do wysyłki naklejek
  • druk naklejek express – mamy również tą usługę :)
Naklejki na produkty
Naklejki na produkty

 

Czemu naklejki na produkty są takie trwałe?

 

Folia i druk – to jest najważniejszy punkt, dzięki któremu naklejki na opakowania są trwałe i praktyczne. Folia do naklejania ma trwałość 2-3 lata ( jednak jest uzależniona od warunków). Przy ekspozycji wewnętrznej trwałość jest praktycznie nieograniczona. Silny klej permanentny ma doskonałą przylepność początkową, dzięki temu możemy w łatwy sposób przeprowadzić aplikację nawet na trudnych powierzchniach. Dzięki specjalnym atramentom uzyskujemy naklejki całkowicie wodoodporne, dlatego mogą być eksponowane na wielu produktach. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naklejek na opakowania zapraszamy na nasza stronę internetową : Naklejki na opakowania :)

Jak wygląda proces zamówienia naklejek na produkty?

 

Prześlij do nas:

  • rozmiar naklejki
  • informacje o projekcie graficznym
  • zastanów się nad ilością której potrzebujesz
  • opisz przeznaczenie naklejki

Wszystkie te informacje prześlij przez formularz kontaktowy lub na adres: biuro@punktreklam.com

Następnie zajmujemy się realizacją projektu naklejek na produkty, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia.

Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio naklejki na produkty dostosowane do Twoich potrzeb.

Naklejki na produkty

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084