naklejki plotowane dla firm

naklejki plotowane dla firm

Dlaczego warto stosować naklejki plotowane dla firm?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

naklejki plotowane dla firm

Naklejki plotowane dla firm najczęściej stosowane są na witrynach, jako naklejki na samochodach i na meblach. Jednakże warto pamiętać, że taki rodzaj naklejek ma szerokie zastosowanie. W tym przypadku użyliśmy ich jako nośnik reklamy na podkładce firmowej. 

Naklejki plotowane to inaczej naklejki wycinane z folii po obrysie przy użyciu plotera. 

Naklejki plotowane najczęściej wycina się z folii barwionych w masie, dlatego  charakteryzują się trwałością i intensywnym kolorem w stosunku do naklejek drukowanych.

Naklejki wykonujemy zazwyczaj w przeciągu 3 dni roboczych. Warto wziąć pod uwagę, że czas oczekiwania jest zależny od projektu, nakładu oraz rozmiaru zamawianych naklejek.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Naklejki plotowane dla firm – dlaczego je warto zastosować?

  • Szybki czas realizacji gotowych  –  przy współczesnym tempie życia to zdecydowanie największa zaleta. Od przygotowania projektu do gotowej realizacji standardowy czas oczekiwania to max.3 dni robocze.
  • Intensywność kolorów – naklejki plotowane są wycinane z kolorowych folii, co powoduje, że kolory są głębokie i trwalsze niż w przypadku naklejek drukowanych. Dodatkową zaletą jest widoczny kolor po obydwu stronach.
  • Brak wymaganego tła -ta cecha daje wiele możliwości, naklejki możemy przykleić gdzie chcemy, dzięki czemu po aplikacji możemy nadać nowego wymiaru oraz estetyki.
  • Naklejki cięte po obrysie – naklejki przygotowane w ten sposób są zdecydowanie lepiej dopasowane do projektu (bez charakterystycznych obwódek, które nie są estetyczne)
  • Niski budżet – mimo niskiego budżetu na realizacje naklejek jakość wykonanych naklejek plotowanych są wysokiej jakości

 

naklejki plotowane dla firm
naklejki plotowane dla firm

Jak zamówić naklejki plotowane dla firm?

Prześlij do nas:

  • rozmiar naklejki
  • informacje o projekcie graficznym
  • zastanów się nad ilością której potrzebujesz
  • opisz przeznaczenie naklejki

Wszystkie te informacje prześlij przez formularz kontaktowy lub na adres biuro@punktreklam.com

Następnie zajmujemy się realizacją projektu naklejek plotowanych , którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki/montażu zamówienia.

Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio naklejki plotowane na odpowiednio wybranej folii według Twoich marzeń.

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej