Oryginalne wizytówki

oryginalne wizytówki

Jak dobrze zaprojektować Oryginalne wizytówki?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

oryginalne wizytówki

Jak cię widzą, tak cię piszą – to powiedzenie dotyczy również oryginalnych wizytówek dla Twojej firmy. Wizytówki oprócz tego, że dostarczają praktycznych informacji, takich jak dane teleadresowe, pełnią istotną rolę w kształtowaniu wizerunku. Wizytówki zawierają wszelkie najważniejsze i niezbędne informacje zarówno o firmie, jak i osobie, dlatego właśnie są niezwykle użytecznym produktem marketingowym bardzo ułatwiającym nawiązanie pierwszego kontaktu z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Dlatego zadbaj o to, żeby zostać zapamiętanym.

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który chce posiadać spersonalizowaną wizytówkę, która będzie idealnym łącznikiem i kontaktem ich firmy.

W Punkcie Reklam zadbamy, aby druk Twojej wizytówki wyróżniał się unikatowym designem i jakością wykonania. Korzystamy tylko z produktów renomowanych producentów oraz dbamy o wysoką jakość wykonywanych usług. Dodatkowo zapewniamy szybki czas realizacji zamówienia z dbałością o dokładność wykonania.

Oczywiście, że tak. Realizacją zamówienia zajmujemy się w okolicach Konstancina. Zawsze zapewniamy okazyjne ceny, a także darmową dostawę na terenie całego kraju.

Cena jest uzależniona od projektu, nakładu i specyfikacji personalizowanych wizytówek.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Czas oczekiwania wynosi od 3 do 5 dni roboczych w zależności od wybranego nakładu oraz uszlachetnień. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na oryginalne wizytówki różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Oryginalne wizytówki wykonujemy w technologii offsetowej co gwarantuje wysoką jakość i precyzję wykonania oraz niższe koszty produkcji przy większych nakładach.

Spersonalizujemy wizytówkę tak aby idealnie pasowała do Twojego stylu – dzięki czemu będziesz zapamiętany.

Dodatkowym uatrakcyjnieniem w produkcji wizytówek są uszlachetnienia, które podkreślają elegancję oraz status. Do wyboru jest foliowanie folią błysk lub mat, selektywny lakier wypukły UV oraz złocenie / srebrzenie.

oryginalne wizytówki
oryginalne wizytówki

Eleganckie oryginalne wizytówki – dla kogo?

Często w przypadku zawodów, w których istotną rolę przywiązuje się do prestiżu, warto zadbać o oryginalne wizytówki, które będą budziły pozytywne skojarzenia. W jakość powinni zainwestować nie tylko prawnicy, lekarze czy tłumacze, ale również osoby pracujące w branżach wizualnych – jeśli grafik ma budzić zaufanie, jego wizytówki powinny być estetyczne i wyróżniać się dbałością o szczegół.

Na co zwrócić uwagę przy projektowaniu oryginalnych wizytówek?

Warto również zadbać o niecodzienny wygląd naszych wizytówek. Nietypowe wizytówki uzyskamy, wybierając papier wysokiej jakości. Warto pomyśleć również o dodatkowych uszlachetnieniach, takich jak tłoczenie czy hot stamping – podkreśli to elementy, które chcemy wyeksponować oraz nada wymiarowości.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości wizytówek. Dostawę realizujemy na terenie całego kraju. Projektujemy oraz drukujemy oryginalne wizytówki na papierze kredowym o gramaturze 350g.

Oryginalne wizytówki – jakie specyfikacje wybrać?

Do wyboru są dwa standardowe formaty:

  • europejski (90x50mm)
  • amerykański (85x55mm)

Dodatkowo posiadamy, także unikatowe wizytówki Multiloft® drukowane w technologii cyfrowej. Wizytówki te wyróżnia gramatura 1200g/m2. Technologia Multiloft® składa się z warstw: Multiloft® Sheets (warstwa wierzchnia i spodnia) i Multiloft® Insert (warstwa wewnętrzna – rdzeń). Warstwy łączone są  pod wpływem nacisku belki lub w prasie. Dla zainteresowanych możliwe jest umieszczenie chipu nfc do odczytywania zdalnego wizytówki przy użyciu technologii nfc.

oryginalne wizytówki
oryginalne wizytówki

Co trzeba zrobić, aby zamówić spersonalizowane oryginalne wizytówki?

Praca, którą musisz wykonać, to:

  • zastanowić się nad nakładem,
  • wybór formatu oraz uszlachetnień
  • odnaleźć logo firmy

Wszystkie te informacje prześlij przez formularz kontaktowy lub na adres: biuro@punktreklam.com.

Po otrzymaniu od Ciebie informacji, wyślemy Ci wizualizację wizytówek oraz przekażemy informacje o wycenie.

Następnie zajmujemy się realizacją projektu wizytówek, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia.

  • Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio oryginalne wizytówki według Twoich marzeń.

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej