Naklejki warszawa

Naklejki Warszawa

Naklejki warszawa - jako metoda oznaczenia Twojej firmy.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Naklejki warszawa są ważnym narzędziem marketingowym dla twojej marki.  Naklejki możesz przykleić do wszystkiego do czego chcesz,  robimy naklejki na wszystko – witryny, samochody, pudełka i nie tylko :) Nasze studio graficzne przygotuję dla Ciebie jeden z najciekawszych projektów naklejek dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.  Dzięki nam możesz stworzyć i zamówić niestandardowe naklejki. Przygotujemy dla ciebie naklejki w dowolnym rozmiarze, kształcie, ilości oraz przeznaczeniu.

W Punkcie Reklam posiadamy szeroką ofertę rodzajów folii do wykonania naklejek – co powoduje, że jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie od Klienta. 

  • Najczęściej wykonujemy: naklejki z logo, naklejki żywiczne, naklejki plotowane oraz naklejki na witryny sklepowe.

Jesteśmy otwarci na każde realizacje i Państwa pomysły, dlatego zapraszamy do kontaktu na adres: biuro@punktreklam.com

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który chce posiadać naklejki, które będą idealną wizytówką ich firmy.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Czas oczekiwania jest zależny od rozmiaru, nakładu i specyfikacji naklejek.

Dlatego, niektóre projekty realizujemy już do 24h. Maksymalny czas oczekiwania na zamówienie wynosi 7 dni. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na gotowe naklejki różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Oczywiście, że tak. Realizacją zamówienia zajmujemy się w Konstancinie. Zawsze zapewniamy okazyjne ceny, a także darmową dostawę na terenie całego kraju.

Naklejki Warszawa
Naklejki Warszawa

Naklejki warszawa – najczęściej realizowane rodzaje naklejek.

  • Naklejki na drukowane folii

Naklejka ta zazwyczaj jest umieszczana na pudełkach, opakowaniach lub paczkach. Dodatkowo można umieścić ją na urządzeniach lub innych produktach. Dostępne są we wszystkich formatach w technologii cyfrowego druku pełno kolorowego. Dostępne są różnych kształtach na przykład okrągłe, trójkątne czy kwadratowe.

  • Naklejki z godzinami otwarcia

Wykonane są z na folii ploterowej. Folie ploterowe to kolorowe folie samoprzylepne przeznaczone do wycinania na ploterze. Znajdują zastosowanie w reklamie wizualnej, dekoracji wnętrz, oklejaniu pojazdów, stoisk targowych, namiotów, banerów reklamowych itp. – charakteryzują się dużą trwałością.

  • Naklejki żywiczne

Są nazywane również naklejkami wypukłymi lub 3D. To ten właśnie rodzaj naklejek wydobywa i podbija wizualnie Twoje logo. Estetycznie wykonane są doskonałym sposobem prezentacji produktu, czy marki. Ich wykonanie zajmuje co prawda nieco więcej czasu, niż w przypadku tradycyjnych naklejek, ale gwarantujemy, że warto czekać. Dbamy o jakość każdych produktów.

Produkowane przez nas naklejki – do stosowania także na zewnątrz.

Produkowane przez nas naklejki są trwałe oraz wodoodporne, dlatego idealnie pasują do realizacji naklejek, które są używane na zewnątrz.

Do tego rodzaju zadań stosujemy naklejki ploterowe.

Swoje główne zastosowanie mają przy zdobieniu pojazdów firmowych oraz reklamowych. Wyklejane są także witryny sklepowe oraz drzwi wejściowe z godzinami otwarcia. Stosowanie tego rodzaju naklejek daje gwarancje na długie lata, ponieważ są bardzo trwałe. Dodatkowo posiadają głębokie kolory, które widać po obydwu stronach wyklejanej powierzchni – co jest estetyczną formą zdobienia powierzchni szklanych.

Naklejki warszawa
Naklejki Warszawa

Jak zamówić naklejki dostosowane do moich potrzeb?

Prześlij do nas:

  • rozmiar naklejki
  • informacje o projekcie graficznym
  • zastanów się nad ilością której potrzebujesz
  • opisz przeznaczenie naklejki

Wszystkie te informacje prześlij na adres biuro@punktreklam.com

Następnie zajmujemy się realizacją projektu druku naklejek , którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki/montażu zamówienia.

Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio druk naklejei warszawa na odpowiednio wybranej folii według Twoich marzeń.

 

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej