Oklejanie witryn warszawa i okolice

oklejanie witryn warszawa i okolice

Czy warto zainwestować w wygląd swojego lokalu? - Oklejanie witryn Warszawa i okolice

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Oklejanie witryn warszawa i okolice to idealne miejsce reklamy dla Twojej firmy!

W gąszczu wielu placówek mijanych każdego dnia przez przechodniów to od estetyki witryny sklepowej zależy czy dany lokal zostanie przez nich dostrzeżony. Dlatego warto zatem zadbać o to, aby Twój lokal usługowy został wyposażony w odpowiednie naklejki na szyby sklepowe, które przyciągną wzrok i zostaną zapamiętane na długo.

Oczywiście, że tak. Oferujemy dostawę swoich produktów na terenie całego kraju.

Oczywiście, że tak. Nasza firma oferuje kompleksową usługę od projektu po montaż dlatego warto powierzyć oklejanie  witryn właśnie nam. W związku z tym, że zajmiemy się Twoją witryną od początku, masz pewność, że usługa zostanie wykonana zgodnie z zaprezentowaną wizualizacją. Nasza ekipa montażowa wykona pomiar oklejanej powierzchni oklejanie witryn Warszawa i okolice co pozwoli naszym projektantom odpowiednio dopasować i rozmieścić elementy w projekcie koncepcyjnym tak, aby idealnie pasowała do Twojego lokalu.

Warto wziąć pod uwagę, że dużą zaletą tej technologii jest estetyczny wygląd oraz stosunkowo niski koszt wykonania reklamy w rezultacie jest to popularny produkt. Dodatkowo taka forma reklamy jest bardziej estetyczna wizualnie niż standardowe banery reklamowe co za tym idzie – wzbudza zainteresowanie.

Warto wiedzieć, że do oklejania witryn sklepowych używamy tylko najlepszych materiałów, które zapewnią trwałość i odpowiedni odbiór wizualny prezentowanej reklamy. 

Dlatego otrzymujesz gwarancję trwałości na długie lata.

Ceny oklejania witryn sklepowych wahają się od 0 do kilku tysięcy złotych w wielu firmach reklamowych. My zawsze dbamy o dobro Twojej firmy, dlatego wszystko zależy od specyfikacji i wielkości naklejek.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Realizację zamówienia wykonujmy od razu po otrzymaniu zgłoszenia. Maksymalny czas oczekiwania wynosi 7 dni. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na oklejanie witryn sklepowych różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

oklejanie witryn warszawa i okolice
oklejanie witryn warszawa i okolice

Bez wątpienia nowoczesna witryna sklepowa to przede wszystkim miejsce na przekaz reklamowy. Profesjonalne oklejanie witryn zapewnia estetykę i prawidłowy odbiór prezentowanej reklamy. Jeżeli zależy Ci na zbudowaniu wizerunku marki, potrzebujesz spójnych materiałów i wyróżniającej się reklamy to oklejanie witryn sklepowych jest skierowane do Ciebie.

Oklejanie witryn to forma kreowania wizerunku Twojej firmy.

Dlatego warto powierzyć to zadanie naszym specjalistą od projektowania identyfikacji wizualnej, która idealnie będzie pasowała do wizji oraz stylu Twojej firmy. 

Oklejanie witryn Warszawa i okolice – długotrwały sposób kreowania wyglądu Twojego lokalu.

Warto wziąć pod uwagę, że dużą zaletą tej technologii jest estetyczny wygląd oraz stosunkowo niski koszt wykonania reklamy, która posłuży na długie lata – co dodatkowo jest plusem, ponieważ jest to jednorazowy wydatek warty inwestycji.

W Punkcie Reklam cena oklejania witryn sklepowych jest uzależniona od rodzaju folii oraz wielkości witryny. Wystarczy wypełnić formularz lub napisać do nas e-mail, a szybko prześlemy ci wycenę i możliwy termin realizacji.

Ważna informacja: pomiary i montaż prowadzimy na terenie Warszawy i okolic – wystarczy, że uwzględnisz to przy zamówieniu :)

oklejanie witryn warszawa i okolice
oklejanie witryn warszawa i okolice

Wygląd dostosowany do Twoich potrzeb.

W Punkcie Reklam lubimy nieszablonowe myślenie oraz spełniamy indywidualne potrzeby naszych Klientów. Dlatego posiadamy bogatą ofertę folii z której korzystamy przy oklejaniu witryn.
 
Rodzaje folii z jakiej korzystamy:
  • folia mrożona
  • folia plotowana
  • folia drukowana OVW
  • folia fluorescencyjna
  • folia odblaskowa

Jak w wygląda oklejanie witryn sklepowych?

Cały proces wykonujemy sami od początku do końca, tzn:

  • opracowujemy projekt zgodnie z obecną wizualizacją Twojej marki – kolorystyka, czcionki, logotypy i elementy graficzne,
  • przygotowujemy wizualizację i wymiarujemy projekt,
  • czyścimy powierzchnie (dokładnie tak – sami myjemy okna!),
  • montujemy naklejki na witrynie sklepowej.

Wiemy, że liczy się niebanalny efekt – podobnie, jak dobry make-up lub pielęgnacja dla twarzy.

Dlatego stosujemy różne folie, począwszy od białych z nadrukiem, przez folie typu „mrożonki”, folie kolorowe plotowane czy folie fluorescencyjne. Jeśli nie znalazłeś tu materiału, o który Ci chodzi, napisz do nas – jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje :)

 

 

oklejanie witryn warszawa i okolice
oklejanie witryn warszawa i okolice

Oklejanie witryn sklepowych dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jeżeli ekspozycja jest nasłoneczniona a podłoże nie jest płaskie sugerujemy stosowanie wysokiej jakości folii wylewanych barwionych w masie. Skutkuje to wysoką trwałością i odpowiednim nasyceniem kolorystycznym na dłuższy czas w przeciwieństwie do folii z nadrukiem.

Warto dodać, że każdy projekt jest inny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Więcej informacji na temat oklejania witryn Warszawa i okolice i doboru folii na stronie pod linkiem.

Odwiedź również nasz fanpage na facebooku!

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej