Oklejania witryn – podstawa skutecznej reklamy

Oklejanie witryn lokali użytkowych służy przyciemnianiu, dekoracji, a co więcej spełnia funkcję reklamy. Odpowiedni projekt graficzny przyczynia się do tego, że lokal jest zauważony oraz przyjazny dla oka każdego przechodnia.

Każda prestiżowa firma usługowa powinna zadbać o to, aby jej pomieszczenia użytkowe zostały wyposażone w odpowiednie naklejki na szyby sklepowe.

Obecnie coraz więcej firm zajmujących się reklamą zapewnia profesjonalne oklejanie witryn oraz szyb sklepowych.

Doświadczona firma z Warszawy oferuje usługi w tym zakresie zarówno w tym mieście jak i w okolicach. Specjaliści od reklamy zajmują się projektowaniem, pomiarem i montażem różnorodnych folii na witrynach. Wśród wielu z nich można wymienić folie OWV, plotowane, fluorescencyjne, odblaskowe, mrożone oraz drukowane.

Folia mrożona

nazywana stosowana jest w celu osłonięcia lokalu przed niepożądanym wglądem. Zaletą tego innowacyjnego produktu jest dobra przepuszczalność światła, dzięki czemu oklejone pomieszczenie nie jest zbytnio przyciemnione. Jej założenie znacznie ogranicza możliwość wglądu do wnętrza. Folia ta jest bardzo estetyczna I nadaje oklejonej powierzchni ładny efekt imitujący szkło.

Folia wycinana ploterowo

jest także idealną formą reklamy. Jest ona bardzo popularna z uwagi na swój indywidualny charakter.

Folia drukowana OVW

posiada strukturę niedużych otworów, dzięki czemu daje efekt drobnej siatki, natomiast folia drukowana pełna matowa czy błyszcząca pozwala wydrukować na jej powierzchni dowolną grafikę.

Nasz firma wykonuje pomiary i montaże na terenie Warszawy,  zajmuje się kompleksowym oklejeniem każdej wskazanej witryny. Doświadczeni pracownicy potrafią szybko i sprawnie przygotować dla każdego klienta pomiar, projekt oraz wykleić witrynę zgodnie z projektem.

W zakres świadczonych usług wchodzi profesjonalne zdobienie witryn: sklepowych, restauracyjnych, w galeriach handlowych czy pomieszczeniach biurowych.

Na zamówienie każdego klienta firma wysyła pod wskazany adres łatwe w montażu zestawy folii do klejenia witryn.

oklejanie witryn
oklejenie witryny dla salonu kosmetycznegooklejanie witryn warszawa

Ważne informacje dotyczące oklejania witryn

  • dobry projekt i dobór folii na witryny jest bardzo ważny

  • montaż odpowiednio dobranych folii

  • wykonujemy kompleksowo usługę od pomiaru, przez projekt montaż