OKLEJANIE WITRYN SKLEPOWYCH

oklejanie-witryn-sklepowych

Jak wyróżnić się na tle innych firm czyli oklejanie witryn sklepowych

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Bez wątpienia oklejanie witryn sklepowych to doskonała forma reklamy aby wyróżnić swój biznes na tle konkurencji. Nasza firma oferuje kompleksową usługę od projektu po montaż dlatego warto powierzyć oklejanie właśnie nam. W związku z tym, że zajmiemy się Twoją witryną od początku, masz pewność, że usługa zostanie wykonana zgodnie z zaprezentowaną wizualizacją. Nasza ekipa montażowa wykona pomiar oklejanej powierzchni co pozwoli naszym projektantom odpowiednio dopasować i rozmieścić elementy w projekcie koncepcyjnym. Warto wiedzieć, że do oklejania witryn sklepowych używamy tylko najlepszych materiałów, które zapewnią trwałość i odpowiedni odbiór wizualny prezentowanej reklamy.

Dlaczego warto wybrać oklejanie witryn sklepowych ?

Bez wątpienia nowoczesna witryna sklepowa to przede wszystkim miejsce na przekaz reklamowy. Profesjonalne oklejanie witryn  zapewnia estetykę i prawidłowy odbiór prezentowanej reklamy. Jeżeli zależy Ci na zbudowaniu wizerunku marki, potrzebujesz spójnych materiałów i wyróżniającej się reklamy to oklejanie witryn sklepowych jest skierowane do Ciebie.

oklejanie-witryn-sklepowych
oklejanie-witryn-sklepowych

Jakich materiałów użyć na oklejanie witryn sklepowych?

Nasza firma bezsprzecznie trzyma się wysokich standardów dlatego do oklejania witryn sklepowych używamy materiałów od sprawdzonych dostawców. Rodzaj folii dobieramy w zależności od potrzeb projektu oraz rodzaju oklejanej powierzchni. Jeżeli ekspozycja jest nasłoneczniona a podłoże nie jest płaskie sugerujemy stosowanie wysokiej jakości folii wylewanych barwionych w masie. Skutkuje to wysoką trwałością i odpowiednim nasyceniem kolorystycznym na dłuższy czas w przeciwieństwie do folii z nadrukiem. Warto dodać, że każdy projekt jest inny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Więcej informacji na temat oklejania witryn sklepowych i doboru folii na stronie pod linkiem.

Odwiedź również nasz fanpage na facebooku!

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej