oklejanie witryn salonów kosmetycznych

oklejanie witryn salonów kosmetycznych

Co warto wiedzieć o oklejaniu witryn w salonach kosmetycznych?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Efekt oklejania witryn szklanych jest wręcz zaskakujący. Dzięki folii dostępnej w wielu różnych odmianach, można w prosty, w miarę tani i funkcjonalny sposób przyozdobić praktycznie każdą, szklaną powierzchnię. Efekt ten widać zwłaszcza na przykładzie salonów kosmetycznych, które dzięki niemu stają się lepiej widoczne w okolicy.

Warto wziąć pod uwagę, że dużą zaletą tej technologii jest estetyczny wygląd oraz stosunkowo niski koszt wykonania reklamy w rezultacie jest to popularny produkt. Dodatkowo taka forma reklamy jest bardziej estetyczna wizualnie niż standardowe banery reklamowe co za tym idzie – wzbudza zainteresowanie.

Warto wiedzieć, że do oklejania witryn używamy tylko najlepszych materiałów, które zapewnią trwałość i odpowiedni odbiór wizualny prezentowanej reklamy. 
 
Dlatego otrzymujesz gwarancję trwałości na długie lata.

Oczywiście, że tak. Nasza firma oferuje kompleksową usługę od projektu po montaż dlatego warto powierzyć oklejanie właśnie nam. W związku z tym, że zajmiemy się Twoją witryną od początku, masz pewność, że usługa zostanie wykonana zgodnie z zaprezentowaną wizualizacją. Nasza ekipa montażowa wykona pomiar oklejanej powierzchni co pozwoli naszym projektantom odpowiednio dopasować i rozmieścić elementy w projekcie koncepcyjnym tak, aby idealnie pasowała do Twojego lokalu.

Ceny oklejania witryn w salonie kosmetycznym wahają się od 500 do kilku tysięcy złotych w wielu firmach reklamowych. My zawsze dbamy o dobro Twojej firmy, dlatego wszystko zależy od specyfikacji i wielkości naklejek.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Realizację zamówienia wykonujmy od razu po otrzymaniu zgłoszenia. Maksymalny czas oczekiwania wynosi 7 dni. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na oklejanie witryn w salonach kosmetycznych różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

oklejanie witryn salonów kosmetycznych
oklejanie witryn salonów kosmetycznych

Dlaczego warto oklejać witryny?

 • Aspekt estetyczny, to chyba jedna z największych zalet tychże oklein. Niektóre z nich sprawiają, że szyba wygląda dokładnie tak, jak po piaskowaniu. Co ciekawe, na rynku istnieje co najmniej kilka odmian takich folii. Niektóre z nich emanują elegancką, srebrną barwą, a inne wyjątkowymi, klasycznymi złoceniami.

 • Aspekt praktyczny – dzięki takim usługom jak oklejanie witryn salon kosmetyczny prezentuje się pięknie i niepowtarzalnie. Oklejona szyba przyjmuje mniej światła, dzięki czemu praca w salonie znajdującym się od strony padającego światła słonecznego, jest dużo przyjemniejsza. Mało tego – okleina wzmacnia szybę w przypadku próby jej rozbicia, ograniczając ryzyko powstania fragmentów z ostrymi krawędziami.

 • Aspekt marketingowy – salon kosmetyczny ozdobiony folią, to marzenie każdego specjalisty ds. reklamy. Odpowiednio przygotowana folia może przedstawiać hasła reklamowe, różnego rodzaju grafiki, a także materiały, które związane są np. z aktualnymi wydarzeniami (np. Święta, Nowy Rok itd.). Do takich zadań doskonale nadają się np. folie jednostronne.

Jakie są rodzaje folii do oklejania witryn?

Na rynku można znaleźć w zasadzie trzy podstawowe rodzaje folii do oklejania witryn. Większość z nich sprawdza się również w odniesieniu do salonu kosmetycznego.

 • Najpopularniejszą odmianą folii do oklejania witryn jest folia plotowana. Jest to produkt, który – będąc całkowicie zabarwionym – jest jednocześnie odporny na działanie promieniowania UV (ochrona przed utratą kolorów). Folię plotowaną przygotowuje się specjalnie pod kątem ploterów, czyli komputerowych, bardzo dokładnych wycinarek, za pomocą których można stworzyć ciekawe i niepowtarzalne wzory dekoracyjne.
 • Folie mrożone to prawdziwy hit ostatnich sezonów. Posiadają one charakterystyczną, matową barwę, która najczęściej występuje w odmianie srebrzystej i złotej. Tak naprawdę folia ta jest – na początkowym etapie produkcji – całkowicie przezroczysta, co jest zasługą wchodzącego w jej skład PCV. Dopiero z biegiem czasu staje się ona matowa, co jest skutkiem dodania do mieszanki zestawu plastyfikatorów polimerowych.
 • Folie witrażowe – to najbardziej ekscentryczna forma folii wykorzystywanych do oklejania salonu kosmetycznego. Co ciekawe, w tej roli wykorzystuje się ją stosunkowo rzadko, gdyż efekt witrażu kojarzy się głównie z charakterem sakralnym. Mimo to, zastosowanie folii pozwala uzyskać ciekawy efekt wielobarwnego światła, a także ogranicza podaż naturalnego światła słonecznego, co przedkłada się na wygodę pracy.


Reasumując, dzięki takim usługom jak oklejanie witryn salon kosmetyczny będzie wyglądać zupełnie inaczej. I to niezależnie od tego, jaki rodzaj folii zostanie do tego wybrany.

oklejanie witryn salonów kosmetycznych
oklejanie witryn salonów kosmetycznych

Jak wygląda oklejanie witryn salonów kosmetycznych?

Cały proces wykonujemy sami od początku do końca, tzn:

 • opracowujemy projekt zgodnie z obecną wizualizacją Twojej marki – kolorystyka, czcionki, logotypy i elementy graficzne,
 • przygotowujemy wizualizację i wymiarujemy projekt,
 • czyścimy powierzchnie (dokładnie tak – sami myjemy okna!),
 • montujemy naklejki na witrynie
  Wiemy, że liczy się niebanalny efekt – podobnie, jak dobry make-up lub pielęgnacja dla twarzy.

Dlatego stosujemy różne folie, począwszy od białych z nadrukiem, przez folie typu „mrożonki”, folie kolorowe plotowane czy folie fluorescencyjne. Jeśli nie znalazłeś tu materiału, o który Ci chodzi, napisz do nas – jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje :)

Ważna informacja: pomiary i montaż prowadzimy na terenie Warszawy i okolic.

Zainteresowany? Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub na adres mail: biuro@punktreklam.com

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej