Opakowania produktowe

Opakowania produktowe

Wyjątkowe opakowania produktowe - dlaczego są tak ważne?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Planując wizerunek marki oraz sprzedawanych produktów warto pomyśleć o tym jak wyglądają opakowania produktowe, których będziemy używać. Wiele firm skupia się na produkcie, zapominając, że w wielu przypadkach opakowanie jest elementem, który decyduje o zakupie i odbiorze produktu przez klienta. Dlatego właśnie warto poświęcić wiele uwagi, aby opakowanie było uzupełnieniem strategii firmy i dobrze chroniło produkt w drodze do klienta. 

Jeżeli posiadasz gotowy projekt – wykonamy go według ustaleń.
Jednakże, jeżeli nie masz jeszcze projektu opakowania na produkty chętnie Ci pomożemy :)

Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który chce posiadać opakowania produktowe, które będą idealną wizytówką ich firmy.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Oczywiście, że tak.

Przed końcową realizacją opakowań wykonamy dla Państwa prototypy pudełek – dzięki czemu klient dokładnie może sprawdzić opakowanie oraz zobaczy, jaki będzie efekt końcowy zamówienia.

Nasi klienci mogą wybrać kolorystykę projektu z szerokiej gamy kolorystycznej (CMYK) oraz wybrać metodę zadruku (druk/offset). Dodatkowo, na życzenie klienta opakowania mogą być wykończone folią matową lub błyszczącą. Chętnie wykonamy również na nich spersonalizowane ozdobniki typu: złocenia, pokrycie lakierem UV oraz inne dodatki. Oferta obejmuje pudełka w wielu rozmiarach. Nie znalazłeś takiego, który Cię interesuje? Napisz do nas. Wykonany je według Twojego życzenia (minimalna wówczas ilość zamówienia to 100 sztuk).

Maksymalny czas oczekiwania wynosi 7 dni. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na gotowe opakowania produktowe różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Opakowania produktowe
Opakowania produktowe

Wyjątkowo dobrze zaprojektowane opakowania produktowe przyciągają wzrok i kreują wizerunek marki. Trzeba skupić się na tym jakie emocje towarzyszyłyby klientowi robiącemu zakupy naszych produktów. 

Jak zaprojektować wyjątkowe opakowania produktowe?

Przy tworzeniu projektu opakowań na produkty trzeba skupić się przede wszystkim na:

  • indywidualnym charakterze marki
  • specyfikacji sprzedawanego produktu
  • gamie kolorystycznej dopasowanej do marki
  • emocjach jakie chcemy wywołać
  • rodzaju materiałów, które użyjemy do produkcji

To tylko kilka z głównych cech na, których warto się skupić przy projektowaniu opakowań produktowych. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, zawsze pomagamy klientom dopasować projekt opakowania do produktu w taki sposób, aby efekt końcowy przewyższał oczekiwania.

Szukasz inspiracji? Sprawdź nasze realizacje lub odwiedź nasz fanpage na facebooku!

Niezależnie od wielkości opakowania produktowego zadbaj o jakość wykonania!

W Punkcie Reklam zadbamy, aby Twoje opakowania produktowe wyróżniały się unikatowym designem i jakością wykonania. Do produkcji korzystamy tylko z materiałów renomowanych producentów, dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług.

Jeżeli już od początku zadbasz o wysoką jakość opakowań produktowych dla Twojej firmy – zostaniesz zapamiętany na rynku. Konsumenci częściej wybierają charakterystyczne identyfikacje wizualne opakowań, które jakością nie odstępują wyglądowi. Dlatego warto zadbać nie tylko o projekt pudełek, ale również należy skupić się na doskonałym wykonaniu. 

Potrzebujesz oryginalnego projektu opakowania produktowego? Odwiedź nasze studio graficzne.

Opakowania produktowe
Opakowania produktowe

Jak u nas wygląda proces zamówienia opakowań produktowych?

Prześlij do nas:

  • rozmiar opakowania
  • informacje o projekcie graficznym – jeżeli go nie masz, nic nie szkodzi, Nasi projektanci Ci pomogą :)
  • zastanów się nad ilością której potrzebujesz
  • opisz przeznaczenie pudełka / jaki produkt sprzedajesz

Wszystkie te informacje prześlij przez formularz kontaktowy lub na adres: biuro@punktreklam.com

Następnie zajmujemy się realizacją projektu opakowań na produkty, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia.

  • Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio opakowania produktowe dostosowane do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej