Naklejki wypukłe

Naklejki wypukłe

Dlaczego naklejki wypukłe są wyjątkowe?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Naklejki wypukłe w zestawieniu z twoim logotypem firmy to odpowiedni sposób eksponowania logo. Dzięki czemu budujesz swoją rozpoznawalność i atrakcyjność marki. Współcześnie można zamówić różne ciekawe materiały promocyjne i gadżety reklamowe, takie jak na przykład naklejki żywiczne o wypukłym kształcie  są trwałe i atrakcyjne wizualnie. Dodatkowo w łatwy i tani sposób możesz uatrakcyjnić swój produkt.

Podkład naklejek wypukłych żywicznych stanowi zadrukowana folia samoprzylepna (biała, bezbarwna, kolorowa, srebrna, złota), która następnie pokryta jest żywicą epoksydową.

Gotowa naklejka jest elastyczna, ma grubość do ok. 2 mm, oraz piękny połysk. 

 • Przyciągają wzrok i kuszą by je dotknąć i nacisnąć :)

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Oczywiście, takie naklejki są zabezpieczone przed promieniami UV, a z uwagi, że są wydrukowane na folii są w całości wodoodporne.

Czas produkcji naklejek wypukłych jest przede wszystkim uzależniony od nakładu. Najczęściej nie przekracza 5-7 dni roboczych. Zawsze Staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów. Jeżeli potrzebujesz naklejki szybciej daj nam znać postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy  abyś otrzymał naklejki na czas. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Naklejki wypukłe
naklejki wypukłe

Czym są naklejki wypukłe?

Naklejki wypukłe inaczej zwane naklejkami epoksydowymi lub naklejkami żywicznymi, są to naklejki zalewane żywicą epoksydową utwardzaną. Warto wiedzieć, że ta technologia pozwala na uzyskanie naprawdę wyjątkowego produktu ponieważ, takie naklejki wyróżniają się wypukłą strukturą oraz wyjątkową głębią koloru. Takie naklejki to przede wszystkim prestiż i elegancja.

Godne uwagi jest, że naklejki żywiczne mają podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, promienie UV, wodę i większość środków chemicznych. Estetycznie wykonane są doskonałym pomysłem prezentacji produktu. Naklejki wypukłe możesz nakleić dosłownie wszędzie. Doskonale sprawdzą się na brelokach reklamowych czy upominkach. Warto wiedzieć, że jesteśmy producentem naklejek zalewanych żywicą epoksydową.

Szukasz inspiracji? Odwiedź nasz fanpage na facebooku!

Naklejki wypukłe znajdują bardzo szerokie zastosowanie w każdej gałęzi przemysłu oraz sprzedaży produktów. Znakomicie nadają się do znakowania gadżetów reklamowych, komputerów, sprzętu RTV i AGD , narzędzi, maszyn, urządzeń, samochodów itp. 

Co wpływa na koszt naklejek wypukłych?

Na cenę naklejek wypukłych ma wpływ wiele czynników, do głównych należą:

 • wielkość naklejki wypukłej
 • rodzaj folii wykorzystanej do produkcji
 • całkowity nakład inaczej ilość naklejek, które potrzebujesz
 • długość współpracy z klientem
 • zastosowana technologia druku naklejek
 • czas realizacji – być może potrzebujesz ekspresową realizację zamówienia – proszę uwzględnić to przy dokonywaniu zamówień, na pewno weźmiemy to pod uwagę :)

 

Szukasz więcej informacji o naklejkach? Zobacz naszą ofertę: Naklejki :)

Naklejki wypukłe
Naklejki wypukłe

Jak u nas wygląda proces zamówienia naklejek wypukłych?

Prześlij do nas:

 • rozmiar naklejki
 • informacje o projekcie graficznym – jeżeli go nie masz, nic nie szkodzi, Nasi projektanci Ci pomogą :)
 • zastanów się nad ilością której potrzebujesz
 • opisz przeznaczenie naklejki

Wszystkie te informacje prześlij przez formularz kontaktowy lub na adres: biuro@punktreklam.com

Następnie zajmujemy się realizacją projektu naklejek wypukłych, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia.

 • Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio naklejki wypukłe dostosowane do Twoich potrzeb.

Szukasz inspiracji? Zobacz nasze realizacje lub odwiedź stronę boxesmentor.com :)

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej