naklejka z logo

Naklejka z logo - jaką wybrać dla swojej firmy?

Naklejka z logo jest to bardzo szerokie pojęcie. Dlatego postanowiliśmy w pewien sposób ułatwić wybranie najlepszej opcji dla ciebie i twojej firmy.

Naklejka z logo - wykorzystywane rodzaje i technologie druku

Rozróżniamy kilka technologii druku naklejka z logo najczęściej wybrana technologia jest uzależniona od nakładu, kształtu i wybranej kolorystyki. W największym skrócie możemy podzielić na druk offsetowy, druk cyfrowy naklejek, sitodruk. Każdą techniką wydrukujemy naklejki, jednak będą miały najczęściej inną jakość wykonania oraz cenę. Kształt naklejek z logo przy druku naklejek kształt jest nieistotny. Za to będzie miał tylko i wyłącznie znaczenie przy wycinaniu.

Z czego jest wykonana naklejka z logo?

Najczęściej spotykamy dwa rodzaje podłoży: papier lub folia. Jesteśmy firmą która wyspecjalizowała się w druku naklejek foliowych. Dlatego możemy zaproponować szeroki wachlarz podłoży: matowe, błyszczące i satynowe. Posiadamy, również niestandardowe folie. Na przykład: folię plombową, folie metaliczną oraz folię z super mocnym klejem.

naklejka z logo
naklejka z logo

Jakie zastosowanie ma naklejka z logo?

Zastosowanie naklejek z logo szczególnie stało się koniecznością niemal w każdej branży. Jest to spowodowane możliwościami, które daje druk naklejek. Możemy wydrukować logo i wiele innych elementów które są dla was niezbędne. Stało się to szczególnie ważne podczas pandemii, kiedy najwięcej produktów jest wysyłanych i w jakiś sposób musimy je oznakować, przekazać informację, okleić pudełka wysyłkowe – wtedy naklejka z logo ma duże znaczenie. Stanowi oznaczenie i rozpoznawalność dla marki.

Jakie są koszty naklejki z logo?

Jak już się zorientowałeś jest bardzo dużo zastosowań naklejki z logo Twojej firmy. Nie chcemy zostawić cię z tym problemem, oczywiście moglibyśmy wrzucić na stronę cennik i powiedzieć: „Ty decyduj”. Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie jest to prosty temat. Szczególnie przy większych nakładach i przy takich, które są potrzebne specjalne właściwości naklejek. Dlatego Nasz zespół jest w każdej chwili gotowy wykonać dla ciebie kalkulację, oraz doradzić w wyborze najlepszej technologii druku, kształtu oraz rodzaju kleju przy naklejkach. Wystarczy że wypełnisz poniższy formularz kontaktowy lub formularz z Darmowa Wyceną –  a Nasi eksperci pomogą Ci dobrać idealne naklejki dla Twojej firmy.

naklejka z logo

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Kompleksowa obsługa firm

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Projektowanie

Projektowanie opakowań, grafiki

Wizualizacje

Sprawimy że zobaczysz jak będzie wyglądało twoje opakowanie

Prototypy

wykonujemy prototypy opakowań

Produkcja opakowań

Kompleksowa produkcja opakowań od projektu do pakowania

Wybrane realizacje

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naklejki z logo

Na jakim materiale drukowane są naklejki z logo?

Naklejki z logo najczęściej drukujemy na folii, naklejki te są odporne na wilgoć i są wiele bardziej trwałe od naklejek papierowych. Te naklejki sprawią że twój klient nie otrzyma naklejki z rozmazanym logo.

JAKI JEST NAJMNIEJSZY ROZMIAR NAKLEJEK, KTÓRE DRUKUJECIE?

Najmniejsze naklejki drukowane z logo miały średnicę 8 mm. Jeżeli potrzebujesz jeszcze mniejszych naklejek posiadamy odpowiednią technologię. Nasz zespół doradzi jak przygotować mniejszy rozmiar naklejki oraz zajmie się produkcją.

CZY MOGĘ WYDRUKOWAĆ NAKLEJKI WODOODPORNE?

Oczywiście wszystkie produkowane przez nas naklejki są wodoodporne. Naklejki są odporne na warunki atmosferyczne, takie jak: wiatr, woda deszcz  i śnieg, Dzięki foli, nadają się do najprzeróżniejszych celów –  nie masz ograniczeń w zastosowaniu naklejek.

CHCĘ WSPIERAĆ PRODUKCJĘ LOKALNĄ. GDZIE SĄ DRUKOWANE NAKLEJKI?

Mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość produkcja naklejek znajduje się w Polsce, Materiały do produkcji naklejek pochodzą z obszaru Unii Europejskiej.

JAKA JEST MINIMALNA ILOŚĆ DRUKU NAKLEJEK Z LOGO?

Nasza firma dobierze odpowiednią technologię i możesz wydrukować nawet jedną naklejkę.

OTWORZYŁEM NOWĄ FIRMĘ ALE NIE MAM DOŚWIADCZENIA W PROJEKTOWANIU NAKLEJEK. CZY DAM RADĘ ZAPROJEKTOWAĆ NAKLEJKĘ?

W ogóle się tym nie przejmuj, nawet jeśli nie masz logo firmy, ale
nie posiadasz doświadczenia w projektowaniu naklejek – Zapraszamy do kontaktu, nasz zespół doradzi nie tylko w wyborze rodzaju folii kleju i technologii druku, ale również pomoże przygotować projekt twojej naklejki i wyślę ci do akceptacji. Druk naklejek, nie musi być skomplikowany.

Inne tematy które mogą cię zainteresować