Etykiety na produkty

Etykiety na produkty

Dlaczego warto zastosować etykiety na produkty dla swojej firmy?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Etykiety na produkty są doskonałą formą promocji każdej marki. Można ją wykorzystać na wiele sposobów w zależności od potrzeby i miejsca. Bez wątpienia jest skutecznym rodzajem kreatywnej reklamy – bez rezygnacji ze swojego indywidualnego stylu. Taka forma naklejek pozwala w prosty sposób dodać uroku sprzedawanych produktów. Dodatkowo w zależności od specyfikacji produktów takie etykiety mogą stanowić element informacyjny, który często jest niezbędny dla estetyki. 

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który poszukuje etykiety na produkty, które będą idealną wizytówką ich firmy.

Druk etykiet na produkty to cały proces. Proces druku naklejek zaczyna się od projektu graficznego. Koncepcja i projekt etykiety jest bardzo ważny, gdyż od tego zależy rodzaj techniki i folii użytej do produkcji – w zależności od przeznaczenia. Dzięki czemu idealnie dopasowany wzór oraz specyfikacja etykiety będzie współgrał z oklejanym później przedmiotem.

Nasi klienci mogą wybrać kolorystykę projektu z szerokiej gamy kolorystycznej (CMYK) oraz wybrać metodę zadruku (druk/offset). Dodatkowo, na życzenie klienta naklejki na miarę mogą być wykończone folią matową lub błyszczącą. Chętnie wykonamy również na nich spersonalizowane ozdobniki typu: złocenia, pokrycie lakierem UV oraz inne dodatki. Oferta obejmuje naklejki w wielu rozmiarach.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Czas realizacji etykiet na produkty jest zależny od wielu czynników – rozmiaru, przeznaczenia czy też nakładu.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Etykiety na produkty
Etykiety na produkty

Etykiety na produkty – specyfikacja.

W realizacji dla Cannabispet.pl zwróciliśmy uwagę na ich charakterystykę marki, dlatego przy wykonaniu etykiet na produkty wykorzystaliśmy folie matową. Warto, również pamiętać, że naklejki są wodoodporne.

  • Użyta przez nas folia do etykiet jest nieścieralna. Idealnie wykonany, drobny druk wykonaliśmy na drukarce japońskiej firmy Mutoh.

 

Dodatkowo naszą przewagą na rynku jest to, że mamy możliwość wykonania każdej ilości nakładów – niskich oraz tych liczniejszych realizacji.  np. w tym przypadku wykonaliśmy 13 innych wzorów etykiet w różnych ilościach i wielkościach. 

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat etykiet na opakowania zapraszamy na nasza stronę internetową : Naklejki na opakowania :)

Jak wygląda proces zamówienia etykiet na produkty?

 

Prześlij do nas:

  • rozmiar naklejki
  • informacje o projekcie graficznym – jeżeli go nie masz, nic nie szkodzi, Nasi projektanci Ci pomogą
  • zastanów się nad ilością której potrzebujesz
  • opisz przeznaczenie naklejki

Wszystkie te informacje prześlij przez formularz kontaktowy lub na adres: biuro@punktreklam.com

Następnie zajmujemy się realizacją projektu etykiet na produkty, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia.

Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio etykiety na produkty dostosowane do Twoich potrzeb.

Etykiety na produkty

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej