Druk plakatów promocyjnych

Druk plakatów promocyjnych

Druk plakatów promocyjnych - czy warto?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Przyglądając się przestrzeni wokół nas nie trudno zauważyć, że jesteśmy otaczani plakatami promocyjnymi. Dlatego druk plakatów promocyjnych dla swojej firmy należy zaprojektować i wykonać z dbałością o każdy szczegóły. Zadbaj o to aby wyróżnić się z tłumu, bo dzięki temu na pewno zostaniesz zapamiętany i zyskasz nowych klientów.

Jak wiadomo plakaty promocyjne mają wiele zalet. Wśród nich wyróżniamy na pewno rozmiar reklamy, możliwość wykonania większego nakładu mniejszym kosztem oraz dowolnego umiejscowienia takiej formy reklamy.

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który chce posiadać spersonalizowaną wizytówkę, która będzie idealnym łącznikiem i kontaktem ich firmy.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Studiu Graficznym.

W Punkcie Reklam zadbamy, aby druk Twoich plakatów wyróżniał się unikatowym designem i jakością wykonania. Korzystamy tylko z produktów renomowanych producentów oraz dbamy o wysoką jakość wykonywanych usług. Dodatkowo zapewniamy szybki czas realizacji zamówienia z dbałością o dokładność wykonania.

Oczywiście, że tak. Realizacją zamówienia zajmujemy się w okolicach Konstancina. Zawsze zapewniamy okazyjne ceny, a także darmową dostawę na terenie całego kraju.

Cena jest uzależniona od projektu, nakładu i specyfikacji.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Czas oczekiwania wynosi od 3 do 5 dni roboczych w zależności od wybranego nakładu oraz rozmiaru. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na druk plakatów promocyjnych różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Druk plakatów promocyjnych
Druk plakatów promocyjnych

Co wyróżnia drukowane plakaty promocyjne?

Wysokiej jakości wykonane plakaty promocyjne mają wiele zalet. Skupiając się głównie na ich specyfikacji, możemy wyróżnić kilka najważniejszych cech:

  • zaprojektowane z pomysłem stanowią doskonałą dekorację szyb, okien, luster oraz witryn sklepowych
  • drukowane są na wysokiej jakości papierze z takim wykończeniem, który idealnie podkreśla kolory
  • certyfikowane farby do drukowania o głębokich kolorach
  • szczegółowa jakość druku – są widoczne nawet najmniejsze szczegóły, bo w Punkcie Reklam wiemy, że detale mają znaczenie :)
  • unikatowy projekt plakatu, współgrający z Twoją identyfikacją wizualną

 

Jeżeli nie posiadasz gotowego projektu plakatu, to nic straconego. Nasi doświadczeni projektanci z Studia Graficznego chętnie Ci pomogą. Odwiedź stronę Studia Graficznego lub zobacz Nasze Realizację :)

Jak wygląda proces zamówienia druku plakatów promocyjnych?

Prześlij do nas:

  • rozmiar plakatu
  • informacje o projekcie graficznym – jeżeli go nie masz, nic nie szkodzi, Nasi projektanci Ci pomogą
  • zastanów się nad ilością której potrzebujesz
  • opisz miejsce wieszanych plakatów (wewnątrz/zewnątrz)

Wszystkie te informacje prześlij przez formularz kontaktowy lub na adres: biuro@punktreklam.com

Następnie zajmujemy się realizacją projektu druku plakatów promocyjnych, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia.

  • Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio druk plakatów promocyjnych dostosowanych do Twoich potrzeb.
druk plakatów promocyjnych

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej