DRUK NAKLEJEK

druk-naklejek

Druk naklejek czyli jak wygląda proces zamówienia.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Potrzebujesz informacji dotyczących druku naklejek?

Postaram się wyjaśnić czym się różnią i do czego możemy je zastosować.

Druk naklejek jest to cały proces. Proces druku naklejek zaczyna się od projektu graficznego. Koncepcja i projekt naklejki jest bardzo ważny gdyż od tego zależy rodzaj techniki i folii użytej do produkcji. Po ustaleniu tych informacji,następnym krokiem jest przygotowanie naklejek do druku. Ten etap polega na przygotowaniu projektu graficznego do odpowiedniej techniki druku naklejek.

druk-naklejek
druk-naklejek

Drukarnie Naklejek mogą wykonywać je w kilku technikach każda z nich różni się również w przygotowaniu plików do druku. Po przygotowaniu do druku i przygotowaniu wykrojników do cięcia naklejek, można przystąpić do druku naklejek.

Folia i druk – to jest najważniejszy punkt druku naklejek.
Punkt Reklam najczęściej korzysta z folii, Naklejki drukowane na folii przeznaczona do naklejania na zewnątrz trwałość 1-2 lata ( jednak jest uzależniona od warunków)

Przy ekspozycji wewnętrznej trwałość jest praktycznie nieograniczona. Silny klej permanentny ma doskonałą przylepność początkową, dzięki temu możemy w łatwy sposób przeprowadzić aplikację nawet na trudnych powierzchniach. Dzięki specjalnym atramentom uzyskujemy naklejki całkowicie wodoodporne

Praktyczne
Naklejki drukowane na tej folii idealnie nadają się naklejenia na opakowania, oraz jako etykiety na produkty, i inne miejsca w których naklejki papierowe nie poradzą sobie.

druk-naklejek

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084