Tanie torby z logo

tanie torby z logo

Dlaczego warto wybrać tanią torbę papierową ?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

tanie torby z logo

Niewątpliwie tanie torby papierowe mogą być znakomitą alternatywą w przeciwieństwie do zwykłych, plastikowych reklamówek. Torby wykonane z papieru przede wszystkim znajdują zastosowanie w sklepach, dużych marketach czy gastronomii. Bezsprzecznie stanowią bardzo dobry nośnik reklamowy m.in. dla producentów różnego asortymentu, dzięki czemu istotnie mogą służyć do budowania prestiżu marki i z pewnością odnajdą się wśród innych gadżetów reklamowych. 

Oferujemy wysokiej klasy tanie torby z logo produkowane z papieru Eko oraz Kraft białego, z uchwytami skręcanymi – są one ekologiczne. Proponujemy Państwu nowoczesne, solidne i estetycznie wykonane tanie torby z logo, które swoje zastosowanie znajdują nie tylko w sklepach, czy marketach, ale także w gastronomii. 

Bez wątpienia jesteśmy producentem z dużym doświadczeniem i zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. U nas minimalne zamówienie z nadrukiem można zrealizować już od stu papierowych toreb z logo (tego samego rozmiaru). 

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby z Warszawy, Piaseczna oraz okolic – zrealizowane zamówienie możemy wysłać do dowolnego miejsca w kraju.

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który chce posiadać tanią torbę z logo, która będzie idealną wizytówką ich firmy.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Maksymalny czas oczekiwania wynosi 7 dni. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na gotowe tanie torby z logo różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

W Punkcie Reklam zadbamy, aby Twoja tania torba z logo wyróżniała się unikatowym designem i jakością wykonania. Korzystamy tylko z materiałów renomowanych producentów, dbamy o wysoką jakość wykonywanych usług.

Zobacz również informacje dotyczące projektu logo pod linkiem.

Wydruki, zgodnie z wytycznymi klienta, wykonywane są farbami wodnymi techniką sitodruku.

Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie oraz szybkie terminy realizacji.

 
tanie torby z logo
tanie torby z logo

Tanie torby z logo dostępne są w Punkcie Reklam w kilku popularnych rozmiarach: 

[SZER. X WYS. X GŁ.]

 

• 18 X 22 X  8 CM

• 24 X 32 X 10 CM

• 25 X 32 X 15 CM

• 32 X 40 X 12 CM

• 30 X 34 X 17 CM

 

• 34 X 33 X 20 CM

• 36 X 32 X 33 CM

• 40 X 39 X 18 CM

• 50 X 39 X 18 CM

Spersonalizowana tania torba z logo jest nie tylko formą reklamy. 

Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty doskonale sprawdzają się również jako modny dodatek, a także efektywny nośnik reklamowy. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc pomocą i fachowym doradztwem przy wyborze odpowiedniego projektu, formatu i rodzaju toreb by idealnie dopasować ją do Twojego stylu.

W poszukiwaniu inspiracji odwiedź nasz fanpage na facebooku!

tanie torby z logo

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej