Tablice informacyjne

Tablice informacyjne

Tablice informacyjne dla Centrum Kreatywności Targowa

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

W dzisiejszych czasach przekazywanie ważnych informacji jest bardzo ułatwione, dzięki portalom społecznościowym czy komunikacji mailowej. Jednak tego typu media nie zawsze się sprawdzają. Dotyczy to szczególnie sytuacji, kiedy nie mają Państwo dostępu do danych kontaktowych wszystkich zainteresowanych osób. Dlatego tablice informacyjne to forma reklamy, na której można eksponować dowolne treści w formie przestrzennej. Nasze produkty oferujemy w wielu odsłonach, dlatego każdy produkt dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta.

Jak wiadomo tablice informacyjne mają wiele zalet. Wśród nich wyróżniamy na pewno rozmiar reklamy, możliwość dopasowania kolorystyki i stylu – co jest atutem, ponieważ daje to  możliwość lepszego wyeksponowania takiej formy reklamy. 

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który chce posiadać spersonalizowaną tablice informacyjną.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Studiu Graficznym.

Cena jest uzależniona od projektu, nakładu i specyfikacji.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Czas oczekiwania wynosi od 3 do 5 dni roboczych w zależności od wybranego nakładu oraz rozmiaru. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na tablice informacyjne różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

W Punkcie Reklam zadbamy, aby realizacja tablic informacyjnych wyróżniała się unikatowym designem i jakością wykonania. Korzystamy tylko z produktów renomowanych producentów oraz dbamy o wysoką jakość wykonywanych usług. Dodatkowo zapewniamy szybki czas realizacji zamówienia z dbałością o dokładność wykonania.

Oczywiście, że tak. Realizacją zamówienia zajmujemy się w okolicach Konstancina. Zawsze zapewniamy okazyjne ceny, a także darmową dostawę na terenie całego kraju.

Tablice informacyjne
Tablice informacyjne

Co wyróżnia nasze tablice informacyjne?

Wysokiej jakości wykonane  tablice informacyjne mają wiele zalet. Skupiając się głównie na ich specyfikacji, możemy wyróżnić kilka najważniejszych cech:

  • zaprojektowane z pomysłem stanowią doskonałą dekorację 
  • drukowane są na wysokiej jakości materiałach z takim wykończeniem, który idealnie podkreśla kolory
  • certyfikowane farby do drukowania o głębokich kolorach
  • szczegółowa jakość druku – są widoczne nawet najmniejsze szczegóły, bo w Punkcie Reklam wiemy, że detale mają znaczenie :)
  • unikatowy projekt tablicy, współgrający z Twoją identyfikacją wizualną

 

Jeżeli nie posiadasz gotowego projektu tablicy informacyjnej, to nic straconego. Nasi doświadczeni projektanci z Studia Graficznego chętnie Ci pomogą. Odwiedź stronę Studia Graficznego lub zobacz Nasze Realizację :)

Jak wygląda proces zamówienia tablic informacyjnych?

Prześlij do nas:

  • rozmiar tablicy
  • informacje o projekcie graficznym – jeżeli go nie masz, nic nie szkodzi, Nasi projektanci Ci pomogą
  • zastanów się nad ilością której potrzebujesz
  • opisz miejsce wieszanych tablic (wewnątrz/zewnątrz)

Wszystkie te informacje prześlij przez formularz kontaktowy lub na adres: biuro@punktreklam.com

Następnie zajmujemy się realizacją projektu tablic informacyjnych, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia.

  • Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio tablice informacyjną dostosowaną do Twoich potrzeb.
Tablice informacyjne

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej