Pudełko wysyłkowe z logo

Pudełko wysyłkowe z logo

Pudełko wysyłkowe z logo - na co zwrócić uwagę przy projektowaniu?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Z pewnością pudełko wysyłkowe z logo na zamówienie w ostatnim czasie wiedzie prym w wielu firmach, biurach, na przyjęciach oraz w domach indywidualnych. Istotne jest, że wiele osób chce posiadać oryginalne, wyjątkowe pudełko wysyłkowe z logo, dlatego nasza firma posiada w swojej ofercie propozycje dla wszystkich tych, którzy stawiają na jakość, indywidualność oraz precyzyjność. Spersonalizowane pudełka z logo firmy sprawią, że zostaniesz zapamiętany.

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który chce posiadać pudełka z logo, które będą idealną wizytówką ich firmy.

Oczywiście, że tak. Przed końcową realizacją pudełek z logo wykonamy dla Państwa prototypy opakowań – dzięki czemu klient dokładnie może sprawdzić opakowanie oraz zobaczy, jaki będzie efekt końcowy zamówienia.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Maksymalny czas oczekiwania wynosi 7 dni. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na gotowe pudełka z logo różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Nasi klienci mogą wybrać kolorystykę projektu z szerokiej gamy kolorystycznej (CMYK) oraz wybrać metodę zadruku (druk/offset). Dodatkowo, na życzenie klienta pudełka z logo mogą być wykończone folią matową lub błyszczącą. Chętnie wykonamy również na nich spersonalizowane ozdobniki typu: złocenia, pokrycie lakierem UV oraz inne dodatki. Oferta obejmuje pudełka w wielu rozmiarach. Nie znalazłeś takiego, który Cię interesuje? Napisz do nas. Wykonany je według Twojego życzenia (minimalna wówczas ilość zamówienia to 100 sztuk).

Pudełko wysyłkowe z logo
Pudełko wysyłkowe z logo

W Punkcie Reklam dbamy o wysoką jakość produktu pudełek. Godne uwagi jest, że nasze pudełka na zamówienie wykonane są z trójwarstwowej tektury pokrytej warstwą białego papieru (gramatura 320 g/m2). Dzięki czemu idealne nadają się do wysyłek oraz transportu. Pudełka mają grubość 1,5 mm, co istotnie oznacza, że są bardzo mocne, solidne i trwałe. 

Niezależnie od wielkości pudełek zadbaj o wysoką jakość wykonania.

Jeżeli zadbasz o wysoką jakość pudełek z logo dla Twojej firmy – zostaniesz na pewno zapamiętany na rynku. Konsumenci częściej wybierają charakterystyczne identyfikacje wizualne opakowań, które jakością nie odstępują wyglądowi. Dlatego warto zadbać nie tylko o projekt pudełek z logo, ale również należy skupić się na doskonałym wykonaniu. 

Idealnie zaprojektowane pudełka z logo uchwycą Twój styl i specyfikacje.

Potrzebujesz inspiracji? Zobacz nasze inne realizacje :)

Jak zamówić pudełko fasonowe z logo?

Praca, którą na początku  musisz wykonać, to:

  • zastanowić się nad rozmiarem, ponieważ to ma wpływ na wycenę
  • odnaleźć logo firmy ponieważ potrzebujemy go do wizualizacji

Wszystkie te informacje prześlij na adres: biuro@punktreklam.com

Następnie zajmujemy się realizacją projektu pudełek, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia. 

  • Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio pudełko wysyłkowe z logo według Twoich marzeń.
Pudełko wysyłkowe z logo

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej