rollup podświetlany

rollup podświetlany

Dlaczego warto zastosować rollup podświetlany?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Dwustronny rollup podświetlany ma zastosowanie tam, gdzie aranżacja przestrzeni wymaga ustawienia reklamy z obu stron stoiska lub sklepu w celu promocji. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje reklamy w każdych warunkach. Nawet jeżeli chodzi o ciemne pomieszczenia lub hale wystawowe. Projektując takie rollupy zawsze bierzemy pod uwagę w jakim miejscu będą one ustawione, aby idealnie dopasować reklamę do przestrzeni w której będzie się  znajdować. 

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który poszukuje druku naklejek na miarę, które będą idealną wizytówką ich firmy.

Czas realizacji jest zależny od wielu czynników – rozmiaru oraz projektu.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Największa zaletą dwustronnego podświetlanego rollupu jest zdecydowanie jego widoczność z obydwu stron oraz oświetlenie, które sprawia, że rollup widać z daleka oraz przy złych warunkach oświetleniowyh. 

Oczywiście, że nie jest. Rollup podświetlany dwustrony można składać i rozkładać bez trudności. Montaż jest prosty i intuicyjny. 

rollup podświetlany
rollup podświetlany

W Punkcie Reklam zadbamy, aby Twój rollup podświetlany wyróżniał się unikatowym designem i jakością wykonania. Korzystamy tylko z materiałów renomowanych producentów, dbamy o wysoką jakość wykonywanych usług.

Odwiedź również nasz fanpage na facebooku!

Rollup podświetlany – jakie ma zalety?

  • dociera do szerokiej grupy odbiorców
  • jest widoczny z bliska i daleka 
  • jest widoczny nawet w trudnych warunkach oświetleniowych
  • widoczność grafiki z obydwu stron 
  • jest estetyczną forma reklamy lub promocji 

Oryginalny projekt rollupu dla Twojej firmy przyciągnie wzrok potencjalnych klientów. Jeżeli nie posiadasz swojego projektu nasz zespół doświadczonych grafików Ci pomoże. Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub na mail: biuro@punktreklam.com

A jeżeli szukasz inspiracji sprawdź nasze realizacje: Realizacje Punk Reklam :) 

Jak zamówić rollup podświetlany dla mojej firmy?

Prześlij do nas:

  • rozmiar rollupu
  • informacje o projekcie graficznym
  • zastanów się nad ilością której potrzebujesz

Wszystkie te informacje prześlij przez formularz kontaktowy lub na adres: biuro@punktreklam.com

Następnie zajmujemy się realizacją rollupu podświetlanego, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia.

Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio rollup podświetlany dostosowany do Twoich potrzeb.

rollup podświetlany

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej