Naklejki z logiem

Naklejki z logiem

Naklejki z logiem, jak je zamówić? Gdzie się sprawdzają?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Naklejki z logiem mogą okazać się doskonałą formą reklamy. Musimy jednak wiedzieć, że należy wybrać firmę, która na nasze zlecenie je wykona nie tylko z dbałością o każdy szczegół wizualny, ale także wykorzysta materiały doskonałej jakości. Naklejone logo będzie dzięki temu trwałe, a to właśnie jest najlepszą formą reklamowania naszej firmy.

Druk naklejek to cały proces. Proces druku zaczyna się od projektu graficznego. Koncepcja i projekt etykiety jest bardzo ważny, gdyż od tego zależy rodzaj techniki i folii użytej do produkcji – w zależności od przeznaczenia. Dzięki czemu idealnie dopasowany wzór oraz specyfikacja naklejki będzie współgrał z oklejanym później przedmiotem.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który poszukuje etykiety na produkty, które będą idealną wizytówką ich firmy

Czas realizacji naklejek z logiem jest zależny od wielu czynników – rozmiaru, przeznaczenia czy też nakładu.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Nasi klienci mogą wybrać kolorystykę projektu z szerokiej gamy kolorystycznej (CMYK) oraz wybrać metodę zadruku (druk/offset). Dodatkowo, na życzenie klienta naklejki na miarę mogą być wykończone folią matową lub błyszczącą. Chętnie wykonamy również na nich spersonalizowane ozdobniki typu: złocenia, pokrycie lakierem UV oraz inne dodatki. Oferta obejmuje naklejki w wielu rozmiarach.

Naklejki z logiem
Naklejki z logiem

Jak wykorzystać naklejki z logiem?

Naklejki z logiem możemy wykorzystywać jako gadżet reklamowy, który będziemy w stanie wręczać naszym klientom tuż po wykonanej usłudze. Istnieje bowiem szansa, że klient przyklei ją w widocznym miejscu i dzięki temu bardzo wiele osób przypadkowych będzie mogło zauważyć logo naszej firmy. Zapamiętanie naszego loga przez potencjalnych klientów jest najlepszą formą reklamy.

Kiedy decydujemy się na wydrukowanie naklejek z logiem, to należy zrobić wszystko, aby wybrać w tym celu jak najlepszą drukarnię. Nadruk powinien mieć intensywne kolory, folia musi zostać dobrana tak, aby była trwała, a każdy element wyraźny oraz wykonany starannie i z dbałością o każdy szczegół. Jest to bardzo ważne, bo tylko tak naklejki będą w stanie spełniać swoje zadanie reklamowe, a nie stanowić elementu, którego wstyd będzie pokazywać komukolwiek.

Rewelacyjnie wykonane naklejki mogą okazać się rzeczywiście tym, co może wspomóc reklamowanie naszej działalności, dzięki czemu będziemy w stanie w o wiele krótszym czasie zyskać większą ilość klientów, którzy pozwolą nam zarobić pieniądze i wspomóc tym samym rozwój naszej firmy, co jest kluczowe.

Z czego wykonane są naklejki z logiem? 

Naklejki z logiem wykonuje się z folii samoprzylepnej. Należy jednak mieć świadomość, że wiele firm wykorzystuje bardzo cienką folię, której jakość pozostawia wiele do życzenia. Musimy wybrać taką firmę, która wykorzysta folię wysokiej jakości, a nadruk będzie dzięki temu nie tylko wyraźny, ale także bardzo trwały.

Jak zamówić naklejki z logiem?

Obecnie możemy liczyć na to, że naklejki z logiem naszej działalności będziemy w stanie zamówić nawet w internecie. Należy w tym przypadku jednak sprawdzić opinie o danej drukarni, z której usług chcemy skorzystać. Powinniśmy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonuje się naklejki, a także jak wyraźny jest nadruk. Dbałość o każdy szczegół jest tutaj bowiem kluczowa, abyśmy mieli szansę otrzymać tak wykonane zamówienie, jak tego oczekujemy.

 

Naklejki z logiem
Naklejki z logiem

Jak u nas wygląda proces zamówienia naklejek z logiem?

Prześlij do nas:

  • rozmiar naklejki
  • informacje o projekcie graficznym – jeżeli go nie masz, nic nie szkodzi, Nasi projektanci Ci pomogą :)
  • zastanów się nad ilością której potrzebujesz
    opisz przeznaczenie naklejki

Wszystkie te informacje prześlij przez formularz kontaktowy lub na adres: biuro@punktreklam.com

Następnie zajmujemy się realizacją projektu naklejek z logiem, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia.

  • Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio naklejki z logiem dostosowane do Twoich potrzeb.

Szukasz inspiracji? Zobacz nasze realizacje lub odwiedź stronę boxesmentor.com :)

 

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej