Oklejanie witryn sklepowych cennik

oklejanie witryn sklepowych cennik

Czy warto zainwestować w wygląd swojego lokalu? - Oklejanie witryn cennik

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

oklejanie witryn sklepowych cennik

Oklejanie witryn to idealne miejsce reklamy dla Twojej firmy!

W gąszczu wielu placówek mijanych każdego dnia przez przechodniów to od estetyki witryny sklepowej zależy czy dany lokal zostanie przez nich dostrzeżony. Dlatego warto zatem zadbać o to, aby Twój lokal usługowy został wyposażony w odpowiednie naklejki na szyby sklepowe, które przyciągną wzrok i zostaną zapamiętane na długo.

Warto wiedzieć, że do oklejania witryn sklepowych używamy tylko najlepszych materiałów, które zapewnią trwałość i odpowiedni odbiór wizualny prezentowanej reklamy. 

Dlatego otrzymujesz gwarancję trwałości na długie lata.

Oczywiście, że tak. Nasza firma oferuje kompleksową usługę od projektu po montaż dlatego warto powierzyć oklejanie właśnie nam. W związku z tym, że zajmiemy się Twoją witryną od początku, masz pewność, że usługa zostanie wykonana zgodnie z zaprezentowaną wizualizacją. Nasza ekipa montażowa wykona pomiar oklejanej powierzchni co pozwoli naszym projektantom odpowiednio dopasować i rozmieścić elementy w projekcie koncepcyjnym tak, aby idealnie pasowała do Twojego lokalu.

Ceny oklejania witryn sklepowych wahają się od 0 do kilku tysięcy złotych w wielu firmach reklamowych. My zawsze dbamy o dobro Twojej firmy, dlatego wszystko zależy od specyfikacji i wielkości naklejek.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Warto wziąć pod uwagę, że dużą zaletą tej technologii jest estetyczny wygląd oraz stosunkowo niski koszt wykonania reklamy w rezultacie jest to popularny produkt. Dodatkowo taka forma reklamy jest bardziej estetyczna wizualnie niż standardowe banery reklamowe co za tym idzie – wzbudza zainteresowanie.

Realizację zamówienia wykonujmy od razu po otrzymaniu zgłoszenia. Maksymalny czas oczekiwania wynosi 7 dni. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na oklejanie witryn sklepowych różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Bez wątpienia nowoczesna witryna sklepowa to przede wszystkim miejsce na przekaz reklamowy. Profesjonalne oklejanie witryn zapewnia estetykę i prawidłowy odbiór prezentowanej reklamy. Jeżeli zależy Ci na zbudowaniu wizerunku marki, potrzebujesz spójnych materiałów i wyróżniającej się reklamy to oklejanie witryn sklepowych jest skierowane do Ciebie.

Oklejanie witryn sklepowych to forma kreowania wizerunku Twojej firmy.

Dlatego warto powierzyć to zadanie naszym specjalistą od projektowania identyfikacji wizualnej, która idealnie będzie pasowała do wizji oraz stylu Twojej firmy.

oklejanie witryn sklepowych cennik
oklejanie witryn sklepowych cennik

Oklejanie witryn sklepowych cennik – czy warto dbać o wygląd swojego lokalu?

Warto wziąć pod uwagę, że dużą zaletą tej technologii jest estetyczny wygląd oraz stosunkowo niski koszt wykonania reklamy, która posłuży na długie lata – co dodatkowo jest plusem, ponieważ jest to jednorazowy wydatek warty inwestycji.


W Punkcie Reklam cena oklejania witryn sklepowych jest uzależniona od rodzaju folii oraz wielkości witryny. Wystarczy wypełnić formularz lub napisać do nas e-mail, a szybko prześlemy ci wycenę i możliwy termin realizacji.

Jak w wygląda oklejanie witryn sklepowych?

Cały proces wykonujemy sami od początku do końca, tzn:

  • opracowujemy projekt zgodnie z obecną wizualizacją Twojej marki – kolorystyka, czcionki, logotypy i elementy graficzne,
  • przygotowujemy wizualizację i wymiarujemy projekt,
  • czyścimy powierzchnie (dokładnie tak – sami myjemy okna!),
  • montujemy naklejki na witrynie sklepowej.

Wiemy, że liczy się niebanalny efekt – podobnie, jak dobry make-up lub pielęgnacja dla twarzy.

Dlatego stosujemy różne folie, począwszy od białych z nadrukiem, przez folie typu „mrożonki”, folie kolorowe plotowane czy folie fluorescencyjne. Jeśli nie znalazłeś tu materiału, o który Ci chodzi, napisz do nas – jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje :)

Ważna informacja: pomiary i montaż prowadzimy na terenie Warszawy i okolic.

 

oklejanie witryn sklepowych cennik
oklejanie witryn sklepowych cennik

Oklejanie witryn sklepowych dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jeżeli ekspozycja jest nasłoneczniona a podłoże nie jest płaskie sugerujemy stosowanie wysokiej jakości folii wylewanych barwionych w masie. Skutkuje to wysoką trwałością i odpowiednim nasyceniem kolorystycznym na dłuższy czas w przeciwieństwie do folii z nadrukiem.

Warto dodać, że każdy projekt jest inny i do każdego podchodzimy indywidualnie. Więcej informacji na temat oklejania witryn sklepowych i doboru folii na stronie pod linkiem.

Odwiedź również nasz fanpage na facebooku!

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, stosowanie plików cookies oraz akceptujesz warunki, sformułowane w polityce prywatności.