Naklejki okrągłe

Naklejki okrągłe

Naklejki okrągłe gdzie się sprawdzają? Jak je zamówić?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Naklejki okrągłe mogą okazać się doskonałą formą reklamy dla Twojej firmy. Musimy jednak wiedzieć, że należy wybrać miejsce, które na nasze zlecenie je wykona nie tylko z dbałością o każdy szczegół wizualny, ale także wykorzysta materiały doskonałej jakości. Tak aby, naklejona naklejka była dzięki temu trwała, a to właśnie może stać się najlepszą formą reklamowania naszej firmy.

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który poszukuje etykiety na produkty, które będą idealną wizytówką ich firmy

Czas realizacji naklejek z logiem jest zależny od wielu czynników – rozmiaru, przeznaczenia czy też nakładu.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Druk naklejek to cały proces. Proces druku zaczyna się od projektu graficznego. Koncepcja i projekt etykiety jest bardzo ważny, gdyż od tego zależy rodzaj techniki i folii użytej do produkcji – w zależności od przeznaczenia. Dzięki czemu idealnie dopasowany wzór oraz specyfikacja naklejki będzie współgrał z oklejanym później przedmiotem.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Nasi klienci mogą wybrać kolorystykę projektu z szerokiej gamy kolorystycznej (CMYK) oraz wybrać metodę zadruku (druk/offset). Dodatkowo, na życzenie klienta naklejki na miarę mogą być wykończone folią matową lub błyszczącą. Chętnie wykonamy również na nich spersonalizowane ozdobniki typu: złocenia, pokrycie lakierem UV oraz inne dodatki. Oferta obejmuje naklejki w wielu rozmiarach.

Naklejki okrągłe
Naklejki okrągłe

Gdzie najczęściej są stosowane naklejki okrągłe?

Naklejki okrągłe możemy wykorzystywać jako gadżet reklamowy, który będziemy w stanie wręczać naszym klientom tuż po wykonanej usłudze. Istnieje bowiem szansa, że klient przyklei ją w widocznym miejscu i dzięki temu bardzo wiele osób przypadkowych będzie mogło zauważyć logo naszej firmy. Zapamiętanie naszego loga przez potencjalnych klientów jest najlepszą formą reklamy.

Kiedy decydujemy się na wydrukowanie naklejek okrągłych z logiem, to należy zrobić wszystko, aby wybrać w tym celu jak najlepszą drukarnię. Nadruk powinien mieć intensywne kolory, folia musi zostać dobrana tak, aby była trwała, a każdy element wyraźny oraz wykonany starannie i z dbałością o każdy szczegół. Jest to bardzo ważne, bo tylko tak naklejki będą w stanie spełniać swoje zadanie reklamowe, a nie stanowić elementu, którego wstyd będzie pokazywać komukolwiek.

Rewelacyjnie wykonane naklejki okrągłe mogą okazać się rzeczywiście tym, co może wspomóc reklamowanie naszej działalności, dzięki czemu będziemy w stanie w o wiele krótszym czasie zyskać większą ilość klientów, którzy pozwolą nam zarobić pieniądze i wspomóc tym samym rozwój naszej firmy, co jest kluczowe.

Z czego wykonane są naklejki okrągłe?

Naklejki okrągłe z logiem wykonuje się z folii samoprzylepnej. Należy jednak mieć świadomość, że wiele firm wykorzystuje bardzo cienką folię, której jakość pozostawia wiele do życzenia. Musimy wybrać taką firmę, która wykorzysta folię wysokiej jakości, a nadruk będzie dzięki temu nie tylko wyraźny, ale także bardzo trwały.

Jak zamówić naklejki okrągłe?

Obecnie możemy liczyć na to, że naklejki okrągłe naszej działalności będziemy w stanie zamówić nawet w internecie. Należy w tym przypadku jednak sprawdzić opinie o danej drukarni, z której usług chcemy skorzystać. Powinniśmy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonuje się naklejki, a także jak wyraźny jest nadruk. Dbałość o każdy szczegół jest tutaj bowiem kluczowa, abyśmy mieli szansę otrzymać tak wykonane zamówienie, jak tego oczekujemy.

Naklejki okrągłe
Naklejki okrągłe

Jak u nas wygląda proces zamówienia naklejek okrągłych?

Prześlij do nas:

  • rozmiar naklejki
  • informacje o projekcie graficznym – jeżeli go nie masz, nic nie szkodzi, Nasi projektanci Ci pomogą :)
  • zastanów się nad ilością której potrzebujesz
    opisz przeznaczenie naklejki

Wszystkie te informacje prześlij przez formularz kontaktowy lub na adres: biuro@punktreklam.com

Następnie zajmujemy się realizacją projektu naklejek okrągłych, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia.

  • Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio naklejki okrągłe dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Szukasz inspiracji? Zobacz nasze realizacje lub odwiedź stronę boxesmentor.com :)

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej