Litery przestrzenne, litery3d, producent reklam i liter 3d, Podświetlane litery przestrzenne 3d

litery przestrzenne

Producent liter przestrzennych dla firm. świetlne litery przestrzenne 3d. Projekt produkcja montaż

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Litery i znaki przestrzenne – co to jest ?

Litery przestrzenne i logotypy oraz inne oznakowania podświetlane to jedne z najciekawszych propozycji reklamy zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej.


Jedną z najbardziej popularnych form reklamy to litery 3d. Idealnie sprawdzą się na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Jesteśmy w stanie wykonać każde logo, nawet najbardziej wymyślne, wszystko dzięki wykorzystanym materiałom.

Tył liter wykonujemy z PCV 10mm, materiał ten jest prosty w obróbce i jesteśmy w stanie wyfrezować z niego dowolny element, mocujemy również do niej oświetlenie ledowe jeżeli logo ma być podświetlane. Bok liter możemy wykonać z dwóch materiałów, pierwszy – taśma aluminiowa, materiał niewątpliwie trwały reklama na pewno długo pozostanie w nienaruszonym stanie. Druga opcja to bok z plexi, jeżeli chcesz „olśnić” swoją reklamą konkurencję podświetlany bok na pewno się sprawdzi. Lico – przód litery wykonujemy z plexi, bądź z dibondu. Kolory jesteśmy w stanie dobrać idealnie do waszego logotypu. Nie czekaj – dzwoń.

litery przestrzenne
litery przestrzenne
litery przestrzenne

RODZAJE LITER PRZESTRZENNYCH

Litery podświetlane od tyłu.

Litery wykonane w całości z blachy aluminiowej, lakierowane natryskowo lub malowane proszkowo. Grzbiet, krawędź obrysowania kołnierzem aluminiowym, lakierowanym w obudowie litery.

Litera świecąca od przodu

Obudowa na litery boki i tył wykonana jest z aluminium, lakierowana natryskowo lub malowana proszkowo. Front liter wykrojony jest z kolorowego lub mlecznego PMMA. Wewnątrz liter umieszczone są diody LED. Światło wydostające się poprzez plexi tworzy kolory frontu liter.

Świecenie liter od tyłu

Obudowa wykonana jest z blachy aluminiowej, lakierowanej proszkowo. Tył litery zamknięty jest warstwą przezroczystej plexi. Wewnątrz korpusu każdej litery znajdują się diody LED, które emitują światło za literami, podkreślając ich kontury. Korpus litery umieszczony jest w stosunku do elewacji, zachowując kilkucentymetrową odległość, co pozwala na rozproszenie światła.

Litery Blokowe ze styroduru – najpopularniejsza forma liter przestrzennych

Najtańsza forma trójwymiarowych liter i znaków graficznych. Możliwość wykonania liter o dowolnej wielkości i grubości oraz pomalowania ich na dowolny kolor z palety RAL.

Dodatkowo istnieje możliwość uszlachetnienia lica poprzez przyklejenie plexi lub aluminium.

Litery przestrzenne z plexi

Możliwość wycięcia liter z pcv i plexi kolorowej 3mm , a bezbarwnej od 3 do 20mm

Jak zamówić litery przestrzenne?

Wszystkich zainteresowanych współpracą i złożeniem zamówienia zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy, wycenimy i doradzimy.

W zakresie liter przestrzennych oferujemy bogatą ofertę produkcji liter przestrzennych z tworzyw sztucznych oraz ekonomicznych konstrukcji wykonanych ze styrodur. Możemy zaproponować również kasetony reklamowe i podświetlić dowolny kształt. Korzystając z naszej firmy możesz możecie Państwo liczyć na wsparcie techniczne, jako producent reklam przyjmując zamówienie wykonujemy projekt, oraz wizualizację aby klient mógł zobaczyć odpowiednie rozwiązanie. dzięki naszemu doświadczeniu w literach świetlnych prowadzimy usługi obejmujące montaż.

To co najważniejsze 

prześlij nam zdjęcie elewacji gdzie mają być litery 3d podświetlane, oraz plik z logo lub napisy.

koniecznie podaj dane kontaktowe oraz adres gdzie będzie montaż.

litery przestrzenne
litery przestrzenne

Jakie litery przestrzenne wybrać z montażem czy bez?

w zależności od potrzeb możemy produkować szyld i wysłać. 

lub dbając o najwyższy standard wykończenia za gwarantować montaż. 

Warto wybrać kompleksową obsługę możemy powiązać wtedy montaż innych elementów komunikacji, jak grafiki z folii, płyty dibond 

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej