etykiety z logo

Etykiety z logo

Etykiety z logo mają bardzo szerokie zastosowanie. Postanowiliśmy w pewien sposób ułatwić wybranie najlepszej opcji dla ciebie i twojej firmy. Szukając frazy etykiety z logo w internecie spotkałeś się z bardzo wieloma rodzajami, podłożami z których są zrobione oraz technikami druku. Jako producent naklejek postaramy się odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące etykiet z logo.

Etykiety z logo - rodzaje i technologie druku

Rozróżniamy kilka technologii etykiet z logo, najczęściej wybrana technologia jest uzależniona od nakładu, kształtu i wybranej kolorystyki. W największym skrócie możemy podzielić na druk offsetowy, druk cyfrowy naklejek, sitodruk. Każdą techniką wydrukujemy etykiety, jednak będą miały najczęściej inną jakość wykonania oraz cenę. Kształt etykiet z logo przy druku jest nieistotny. Za to będzie miał tylko i wyłącznie znaczenie przy wycinaniu.

etykiety z logo
etykiety z logo

Stosowane podłoża pod etykiety z logo

Najczęściej spotykamy dwa rodzaje podłoży: papier lub folia. Jesteśmy firmą która wyspecjalizowała się w druku etykiet foliowych. możemy zaproponować szeroki wachlarz podłoży: matowe, błyszczące i satynowe. Posiadamy, również niestandardowe folie. Na przykład folię plombową, folie metaliczną oraz folię z super mocnym klejem.

Zastosowanie etykiet z logo

Zastosowanie etykiet z logo szczególnie stało się koniecznością niemal w każdej branży. Jest to spowodowane możliwościami, które daje druk naklejek. Możemy wydrukować logo i wiele innych elementów które są dla was niezbędne. Stało się to szczególnie ważne podczas pandemii, kiedy najwięcej produktów jest wysyłanych i w jakiś sposób musimy je oznakować, przekazać informację, okleić pudełka wysyłkowe – wtedy druk etykiet z logo ma duże znaczenia. Z naszego doświadczenia etykiety z logo najczęściej stosowane są przez firmę z branży kosmetycznej elektronicznej i spożywczej.

Cennik etykiet z lgoo

Jak już się zorientowałeś jest bardzo dużo możliwości etykiet z logo. Nie chcemy zostawić cię z tym problemem, oczywiście moglibyśmy wrzucić na stronę cennik i powiedzieć: „Ty decyduj”. Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie jest to prosty temat. Szczególnie przy większych nakładach i przy takich, które są potrzebne specjalne właściwości etykiet. Dlatego Nasz zespół jest w każdej chwili gotowy wykonać dla ciebie kalkulację, oraz doradzić w wyborze najlepszej technologii druku, kształtu oraz rodzaju kleju przy etykietach z logo. Wystarczy że wypełnisz poniższy formularz kontaktowy.

etykiety z logo

Wybrane realizacje

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Kompleksowa obsługa firm

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Projektowanie

Projektowanie opakowań, grafiki

Wizualizacje

Sprawimy że zobaczysz jak będzie wyglądało twoje opakowanie

Prototypy

wykonujemy prototypy opakowań

Produkcja opakowań

Kompleksowa produkcja opakowań od projektu do pakowania

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dotyczące etykiet z logo

Mam bardzo nietypowy kształt tykiety z logo, Czy da się go wyciąć?

Nie każdą etykietę da się wyciąć by była idealna. Natomiast nasz
zespół pomoże dobrać odpowiedni kształt oraz wykona taki
kształt cięcia abyś był zadowolony.

Jaki jest najmniejszy rozmiar etykiety, które drukujecie?

Najmniejsze etykiety z logo miały średnicę 8 mm. Jeżeli potrzebujesz jeszcze mniejszych etykiet posiadamy odpowiednią technologię. Nasz zespół doradzi jak przygotować mniejszy rozmiar etykiety oraz zajmie się produkcją.

Chcę wspierać produkcję lokalną. Gdzie są drukowane etykiety z logo?

Mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość produkcja etykiet z logo znajduje się w Polsce, Materiały do produkcji etykiet pochodzą z obszaru Unii Europejskiej.

Otworzyłem nową firmę ale nie mam doświadczenia w projektowaniu naklejek. Czy dam radę zaprojektować etykietę z logo?

W ogóle się tym nie przejmuj, nawet jeśli nie masz logo firmy, ale
nie posiadasz doświadczenia w projektowaniu etykiet – Zapraszamy do kontaktu, nasz zespół doradzi nie tylko w wyborze rodzaju folii kleju i technologii druku, ale również pomoże przygotować projekt twojej naklejki i wyślę ci do akceptacji. Wybór etykiety z logo, nie musi być skomplikowany.

Czy mogę wydrukować etykiety, które są wodoodporne?

Oczywiście wszystkie produkowane przez nas etykiety są wodoodporne. Etykiety z logo są odporne na warunki atmosferyczne, takie jak: wiatr, woda deszcz  i śnieg, Dzięki foli, nadają się do najprzeróżniejszych celów –  nie masz ograniczeń w zastosowaniu naklejek.

Jaka jest minimalna ilość zamówienia etykiet z logo?

Nasza firma dobierze odpowiednią technologię i możesz wydrukować nawet jedną etykietę.

Inne tematy które mogą cię zainteresować