Wizytówki Piaseczno

wizytówki piaseczno

Wizytówki Piaseczno - dlaczego tak ważne jest posiadanie personalizowanej wizytówki?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Wizytówki Piaseczno zawierają wszelkie najważniejsze i niezbędne informacje zarówno o firmie, jak i osobie, dlatego właśnie są niezwykle użytecznym produktem marketingowym bardzo ułatwiającym nawiązanie pierwszego kontaktu z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który chce posiadać spersonalizowaną wizytówkę, która będzie idealnym łącznikiem i kontaktem ich firmy.

Oczywiście, że tak. Realizacją zamówienia zajmujemy się w okolicach Piaseczna. Zawsze zapewniamy okazyjne ceny, a także darmową dostawę na terenie całego kraju.

W Punkcie Reklam zadbamy, aby druk Twojej wizytówki  Piaseczno wyróżniał się unikatowym designem i jakością wykonania. Korzystamy tylko z produktów renomowanych producentów oraz dbamy o wysoką jakość wykonywanych usług. Dodatkowo zapewniamy szybki czas realizacji zamówienia z dbałością o dokładność wykonania.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Czas oczekiwania wynosi od 3 do 5 dni roboczych w zależności od wybranego nakładu oraz uszlachetnień. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na druk wizytówek w Piasecznie różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

wizytówki piaseczno
wizytówki piaseczno

Druk wizytówek Piaseczno wykonujemy w technologii offsetowej co gwarantuje wysoką jakość i precyzję wykonania oraz niższe koszty produkcji przy większych nakładach.

Spersonalizujemy wizytówkę tak aby idealnie pasowała do Twojego stylu – dzięki czemu będziesz zapamiętany.

Dodatkowym uatrakcyjnieniem w produkcji wizytówki Piaseczno są uszlachetnienia, które podkreślają elegancję oraz status. Do wyboru jest foliowanie folią błysk lub mat, selektywny lakier wypukły uv oraz złocenie / srebrzenie.

Unikatowe wizytówki Piaseczno w technologii Multiloft® 

W ofercie wizytówki Piaseczno posiadamy także unikatowe wizytówki Multiloft® drukowane w technologii cyfrowej. Wizytówki te wyróżnia gramatura która dochodzi do 1200g/m2. Technologia Multiloft® składa się z warstw: Multiloft® Sheets (warstwa wierzchnia i spodnia) i Multiloft® Insert (warstwa wewnętrzna – rdzeń). Warstwy łączone są w procesie cięcia na gilotynie pod wpływem nacisku belki lub w prasie (minimum 3 kg/cm2). Dodatkowo pomiędzy warstwami możliwe jest umieszczenie chipu nfc do odczytywania zdalnego wizytówki przy użyciu technologii nfc.

wizytówki piaseczno
wizytówki piaseczno

Wizytówki Piaseczno – bliżej niż myślisz.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości wizytówek reklamowych w obrębie Piaseczna i okolic. Dostawę realizujemy na terenie całego kraju. Projektujemy oraz drukujemy wizytówki Piaseczno na papierze kredowym o gramaturze 350g.

Do wyboru są dwa standardowe formaty:

  • europejski (90x50mm)
  • amerykański (85x55mm)

Co trzeba zrobić, aby mieć wizytówki Piaseczno?

Praca, którą musisz wykonać, to:

  • zastanowić się nad nakładem,
  • wybór formatu oraz uszlachetnień
  • odnaleźć logo firmy

Wszystkie te informacje prześlij na adres: biuro@punktreklam.com.

Po otrzymaniu od Ciebie informacji, wyślemy Ci wizualizację wizytówek oraz przekażemy informacje o wycenie.

Następnie zajmujemy się realizacją projektu wizytówek Piaseczno, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia.

  • Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio wizytówki Piaseczno według Twoich marzeń.
wizytówki piaseczno

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej