Usuwanie naklejek z witryn

Usuwanie naklejek z witryn

Usuwanie naklejek z witryn bez śladu - czy to możliwe?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Usuwanie naklejek z witryn w wielu przypadkach nie jest łatwe, proste i przyjemne.

Naklejki na witrynach są zróżnicowane i w zależności od ich rodzaju, jakości, i okresu jaki były na witrynie trudność ich usunięcia może być skomplikowana. Warto zwrócić uwagę również na to, że w wielu przypadkach stare folie, które chcemy usunąć mogą być zrobione z materiałów, które przez długi czas pod wpływem czynników atmosferycznych zmieniły swoje właściwości i przywarły do przyklejonej powierzchni.

Specjalizujemy się w usuwaniu każdego rodzaju naklejek. Najczęstsze nasze zlecenia dotyczą folii mrożonej, folii wycinanej ploterowo oraz  folii drukowanej metodą OVW.

Czas usuwania naklejki z witryn jest uzależniony od wielkości naklejek.  Usuwanie folii z witryn zajmuje 1 dzień. Maksymalny czas oczekiwania na usunięcie wynosi 3 dni. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Ceny usuwania naklejek z witryn sklepowych wahają się od 0 do 500 złotych w wielu firmach reklamowych. My zawsze dbamy o dobro Twojej firmy, dlatego wszystko zależy od specyfikacji i wielkości naklejek.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Oczywiście, można u nas zamówić usługę usunięcia dotychczasowych naklejek wraz z wykonaniem i montażem nowych. Posiadamy do tego wysoko wykwalifikowaną ekipę do zadań specjalnych.

Usuwanie naklejek z witryn
Usuwanie naklejek z witryn

W Punkcie Reklam zadbamy, aby przy usuwaniu naklejki z  witryny nie został po niej żaden ślad. Sprawimy, że Twoja witryna będzie wyglądała jak nowa.

Usuwanie naklejek z witryn bez żadnych śladów – u nas to możliwe.

Sami wykonujemy cały proces – od usuwania naklejek po mycie okien. Sprawimy, że Twój lokal będzie wyglądał schludnie.

Dodatkowo możemy zaprojektować i wykonać nowe naklejki na witrynę, które sprawią, że będzie wyróżniała się unikatowym designem i jakością wykonania. Korzystamy tylko z folii renomowanych producentów, dbamy o wysoką jakość wykonywanych usług.

Szukasz inspiracji na nową witrynę? Odwiedź  nasz fanpage na facebooku!

 

Istnieje wiele sposobów na samodzielne usuwanie naklejek z witryn, jednakże nie wszystkie są skuteczne. Większość z metod znalezionych w Internecie powoduje uszkodzenie i porysowanie powierzchni co przełoży się na stałą stratę dla Twojej witryny sklepowej.

Usuwanie naklejek z witryn – zostaw to zadanie specjalistą. 

W Punkcie Reklam używamy tylko znanych nam sposobów na usuwanie naklejek z witryn. Lata doświadczenia sprawiają, że pracujemy sprawnie i nie zostawiamy po sobie żadnych śladów. Dlatego możesz nam w pełni zaufać i nie martwić się o uszkodzenie Twojej witryny.
Usuwanie naklejek z witryn
Usuwanie naklejek z witryn

Czy każdą naklejkę można usunąć z witryny?

Specjalizujemy się w usuwaniu każdego rodzaju naklejek. Najczęstsze nasze zlecenia dotyczą folii mrożonej, folii wycinanej ploterowo oraz  folii drukowanej metodą OVW. Jednakże to nie wyklucza innych rodzajów folii, które potrafimy usunąć. Nie boimy się żadnego wyzwania.
 
Nie należy się przejmować długim czasem oczekiwania na usuwanie folii z witryn. Czas ten jest uzależniony od wielkości naklejek. Usuwanie folii z witryn zajmuje 1 dzień. Maksymalny czas oczekiwania na usunięcie wynosi 3 dni. 
 

Ile kosztuje fachowa pomoc przy usuwaniu naklejki z witryn?

Ceny usuwania naklejki z witryn sklepowych na rynku wahają się od 0 do 500 złotych. My zawsze dbamy o dobro Twojej firmy, dlatego wszystko zależy od specyfikacji i wielkości naklejek.

Masz dodatkowe pytania, albo chcesz sprawnie usunąć folie z witryny? Napisz do Nas przez formularz kontaktowy albo na adres: biuro@punkreklam.com – Czekamy na Twoją wiadomość :)

 

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej