Projektowanie logo

Startujesz z biznesem i potrzebujesz dobrego logo?

Zaprojektujemy Ci dobry logotyp, który mówi o Twojej marce

Projektowanie logo - co musisz wiedzieć?

Klienci trafiają do nas gdy chcą zbudować dobrą markę, od początku inwestując w skuteczny wizerunek lub mają problem z obecnym wizerunkiem. Często brakuje im spójności, identyfikacja jest przestarzała lub mają bałagan w materiałach marketingowych. Kiepski wizerunek negatywnie wpływa na biznes. Nie budzi zaufania, nie trafia do odbiorców oraz nie pozwala się odpowiednio wyróżnić. Te problemy najczęściej rozwiązujemy tworząc strategię komunikacji oraz systemy identyfikacji wizualnej. Naprawdę warto zlecić nam projektowanie logo.

projektowanie-logo-warszawa
projektowanie-logo-warszawa
projektowanie-logo-warszawa

Projektowanie logo - najważniejsze informacje?

Może myślisz, że logo to tylko znak na wizytówce czy stronie internetowej. Patrzymy na to inaczej.

Logo opowiada historię o marce. Ten mały znak ma wzbudzić zainteresowanie Twoimi usługami. Dlatego dobrze zaprojektowane logo to podstawowy element wyróżnienia się wśród innych firm. 

Co znaczy, że logo jest dobrze zaprojektowane? Naszym zdaniem grafika i tekst muszą przemawiać do Twoich klientów i być spójne z Twoim obszarem działalności. Logo może nie być nazwą Twojej firmy, ale osobno stworzoną marką.

Projektowanie logo warszawa wymaga czasu, bo w tym procesie niezbędne są kreatywne i nieszablonowe myślenie. Czyli to, co możemy Ci zaoferować.

Projektowanie logo dla firmy, kompleksowa usługa polegająca na stworzeniu rozpoznawalnego znaku graficznego. Tworzenie logo zleć profesjonalistom z Warszawy

Co otrzymasz, zamawiając u nas projektowanie logo?

projekt logo warszawa

Projekt logo

Będziemy myśleć i tworzyć logo tak długo, aż powstanie projekt, który będziemy mogli pokazać Tobie…i światu :-)

projekt logo warszawa

Pliki produkcyjne

Przekażemy Ci projekt w formatach gotowych do druku i wszystkie pliki w odpowiedniej wielkości. Będziesz mógł wykorzystywać je w innych materiałach.

projekt logo warszawa

Rabat na księgę znaku

Spójny wizerunek graficzny to podstawa marki. Dlatego damy Ci rabat na wykonanie przez nas tzw. księgi znaku. Zaprojektujemy dla Ciebie szablony – m.in. papieru firmowego, prezentacji czy banneru wystawienniczego.

projekt logo warszawa

Projekt wizytówek

„Za jednym zamachem” przygotujemy dla Ciebie projekt wizytówki. Przekażemy Ci wszystkie pliki w odpowiedniej wielkości. Będziesz mógł w dowolnym momencie dodrukować wizytówki.

Wybrane realizacje

Kompleksowa obsługa firm

Dlaczego wybierzesz
nas do zaprojektowania logo?

Czas

Jesteśmy w stanie przekazać pierwsze propozycje w 48h

Wygoda

Otrzymujesz od nas logo z plikami produkcyjnymi

Cel

Pracujemy do skutku, nie mamy limitu zmian

Budżet

Wiemy że logo to dopiero początek … otrzymasz dobrą cenę

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dotyczące projektowania logo

ILE KOSZTUJE PROJEKT LOGO

W zależności od potrzeb projekty logo wykonujemy już od 800 zł netto. Jeżeli potrzebujesz księgi znaku zawierającej zasady stosowania logo oraz podstawowych materiałów wizerunkowych – poinformuj nas o tym. 

w jakiej formie otrzymam gotowy produkt

Twoje logo zostanie zapisane przez dział graficzny we wszystkich niezbędnych formatach na potrzeby druku i internetu. Gotowe pliki z logo otrzymasz w paczce za pośrednictwem poczty internetowej.

Co w przypadku, gdy zaprojektowane logo nie spełni moich oczekiwań?

W Punkcie Reklam zawsze staramy się przeprowadzić wywiad z klientem zanim przejdziemy do fazy projektu. Projektowane przez nas logotypy wpisują się w obowiązujące w danym czasie trendy w projektowaniu. Jeżeli mimo to zaprojektowane logo nie spodoba Ci się, przedstawimy inną propozycję. Do każdej przedstawionej wersji możliwe jest wprowadzenie Twoich poprawek.

Czym jest księga znaku i czy jest ona niezbędna?

Księga znaku to swoiste opracowanie zasad stosowania znaku graficznego, które przydadzą Ci się w dalszych działaniach marketingowo-wizerunkowych. Nie jest ona niezbędna, natomiast ułatwia życie. Stosowanie zasad pola ochronnego, odpowiedniej kolorystyki oraz rozmiaru znaku sprawi, że będzie on zawsze wyglądał spójnie z innymi materiałami wizerunkowymi firmy. 

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Inne tematy które mogą cię zainteresować