Tanie pudełko z logo

Szukasz producenta pudełek z logo ?

SZYBKA WYCENA

OPAKOWANIA KARTONOWE

ZAMÓW , BEZPOŚREDNIO , U PRODUCENTA
SPRAWDŹ

Pudełka z logo
My lubimy te z tektury falistej, są idealne jako pudełka wysyłkowe stosowane w e-commerce.

Najważniejsze elementy

  • Mocniejsze niż karton: są bezpieczne, wytrzymałe pudełka z tektury falistej są mocniejsze niż sam karton, więc możesz mieć pewność, że twoje produkty pozostaną bezpieczne. Opakowania z tektury falistej są również odporne na zgniatanie( oczywiście w granicach rozsądku)
  • Szeroki wybór rozmiarów: Opakowania z tektury falistej są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów. Chociaż jest mocny, jest również lekki.
  • Pudła z tektury falistej można łatwo rozkładać i przechowywać i transportować.
  • Dobre dla środowiska: sam materiał opakowaniowy jest wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu i materiałów odnawialnych, takich jak Kraft , dzięki czemu jest to przyjazna dla środowiska opcja opakowania, którą docenią konsumenci.

W związku z niewiarygodnym wzrostem zakupów online (pomimo COVID19) klienci oczekują, że ich przesyłki zostaną dostarczone a produkty w stanie idealnym trafią do odbiorcy.
Paczki, które docierają uszkodzone, pozostawiają złe wrażenie po rozpakowaniu .
Opakowania z tektury falistejjeden z najpopularniejszych rodzajów pudeł.

Opakowania kartonowe

są wytwarzane z grubego papieru lub pulpy papierowej, która jest następnie wytwarzana w małych opakowaniach lub nawet materiałach, aby wzmocnić strukturę mniejszych materiałów, aby zawartość nie straciła kształtu. Karton jest niedrogi i łatwy w użyciu w ramach większości strategii wysyłki , ale może również wymagać dodatkowego materiału opakowaniowego, aby zabezpieczyć zawartość przed zmiażdżeniem lub uszkodzeniem przez elementy.

Tektura falista

Składają się one z kilku warstw materiału, które razem są mocniejsze niż same. Wewnętrzna i zewnętrzna wyściółka są wypełnione pośrodku żłobkowanym materiałem, który pomaga zestalić i wzmocnić cały element. Opakowania z tektury falistej doskonale równoważą wytrzymałość i lekkość, dzięki czemu są idealne, jeśli chcesz ostrożnie wysyłać różne produkty. Oprócz wytrzymałości strukturalnej są również odporne na wilgoć i nagłe zmiany temperatury. Oczywiście żaden pojemnik nie jest całkowicie odporny na zmiażdżenie lub wystawienie na działanie deszczu, deszczu ze śniegiem lub upałów przez długi czas, ale jeśli chcesz mieć pewność, że Twój produkt dotrze bezpiecznie, opakowanie z tektury falistej jest świetną opcją.

Dowiedz się więcej o składanych kartonach, aby lepiej zrozumieć różnice między tekturą falistą a tekturą.

Jeśli sprzedajesz żywność, opakowanie z tektury falistej jest koniecznością.
Tektura falista jest nie tylko bardziej zrównoważona i higieniczna, ale ponieważ tak wiele osób decyduje się na zakupy spożywcze i dostawę online, firmy decydują się na izolację swoich opakowań z tektury falistej, aby uzyskać jeszcze lepszą ochronę, aby pomóc w uszczelnieniu w temperaturze, zwłaszcza w przypadku towarów łatwo psujących się.

Wybierz zaufanego producenta opakowań z tektury falistej i kartonu,
Opakowania z tektury falistej zamówisz u nas, doradzimy zaprojektujemy, przygotujemy pliki graficzne i wyprodukujemy. Nasze doświadczenia w połączeniu ze znajomością procesu pakowania w różnych branżach pozwalają nam świadczyć kompleksowe usługi projektowania i drukowania opakowań.

Od wyboru odpowiedniego materiału opakowaniowego dla Twojego produktu, po zaprojektowanie wyglądu, który przyciągnie uwagę odbiorców i wyeksponuje Twoją markę, zaufaj profesjonalistom, sprawimy że zapewnią efekt końcowy będzie niesamowity.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, o opakowaniach z tektury falistej i czy jest to właściwy wybór dla twojej firmy i odpowiedni dla produktu zapraszamy do kontaktu.

Pamiętaj że zawsze możesz się z nami skonsultować w sprawie stworzenia idealnego projektu do pakowania Twojego produktu, z przyjemnością nawiążemy współpracę. Nie jesteś pewien jakiego rodzaju opakowania potrzebujesz dla swojego produktu,
Skontaktuj się z nami.
Nasi eksperci poświęcą czas, aby zrozumieć Twoją wizję i potrzeby, i wspólnie z Tobą stworzyć opakowanie, które doskonale wyraża wszystkie te punkty w jednej artystycznej kreacji.

Skontaktuj się z nami, chętnie dowiemy się więcej szczegółów o twoich produktach i pomożemy w całym procesie pakowania.

Szybka wycena ekonomiczne pudełka z logo

+48 698 741 084

SZYBKA WYCENA

Wybrane realizacje

Kompleksowa obsługa firm

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Projektowanie

Projektowanie opakowań, grafiki

Wizualizacje

Sprawimy że zobaczysz jak będzie wyglądało twoje opakowanie

Prototypy

wykonujemy prototypy opakowań

Produkcja opakowań

Kompleksowa produkcja opakowań od projektu do pakowania

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dotyczące tanich pudełek z logo

Minimalna ilość pudełek z logo wykonanych w tej technologii wynosi około 200 sztuk

w zależności od technologii, oraz wielkości zamówienia ustalamy termin indywidualnie.  Najczęściej jest to około 5-7 dni roboczych

tak , oczywiście przygotujemy wizualizację oraz pliki produkcyjne. jeżeli nie posiadasz odpowiednich materiałów możemy je dla ciebie stworzyć.

Nie mamy stałego cennika, ze względu ma różne surowce, ilość kolorów, wyceniamy każdą pracę indywidualnie.