ekskluzywne torby papierowe

Ekskluzywne torby papierowe ze złoceniem – to prestiż Twojej marki

dobrze trafiłeś - kompleksowa obsługa !

Ekskluzywne torby firmowe to coś, co określamy w naszej branży jako „majstersztyk” produkcji. Cenimy sobie takie zlecenia, ponieważ możemy do nich wykorzystać nietypowe papiery oraz różnorodne metody uszlachetnień, które pozwalają nam stworzyć wyjątkowe opakowanie podkreślające wyjątkowy charakter i prestiż. Przy ekskluzywnych torbach nawet taki element, jak uchwyt, ma bardzo duże znaczenie. Tu kluczową kwestią jest wybór wysokiej jakość materiałów, bo każdy szczegół wpływa na efekt końcowy. Produkcja ekskluzywnych toreb sprawia nam przyjemność, gdyż pozwala nam wykorzystać surowce, które na co dzień nie są dostępne na naszym rynku, a ich jakość i wyjątkowość pozwala stworzyć eleganckie torby, które nam zapadają w pamięci, a ostateczni właściciele używają ich przez długi czas ceniąc sobie estetykę i niepowtarzalny design.

Torba laminowana z logo
ekskluzywne torby papierowe

Najczęściej ekskluzywne torby wykorzystują:

  • eleganckie butiki
  • prestiżowi deweloperzy
  • branża modowa – projektanci ubrań
  • ekskluzywne kliniki i salony kosmetyczne.
  • salony luksusowych aut
  • sklepy z wysokiej jakości artykułami kuchennymi
  • pracownie jubilerskie
  • galerie sztuki

Uszlachetnienie metodą hot stampingu – są to torby ze złoceniem. Złocenia tworzymy za pomocą folii metalicznej – błyszczącej lub matowej. Najpierw przygotowujemy matryce do produkcji. Później nanosimy folie na elementy graficzne – zgodnie ze wzorem na matrycy. Foliujemy arkusze na gorąco.

Uszlachetnienie metodą suchego tłoka – logo lub tekst wytłaczamy w technice tzw. suchego tłoka. W tym procesie używamy przygotowanych wcześniej elementów: matrycy i patrycy. Dzięki temu elementy na torbie stają się  wypukłe.

Uszlachetnienie laminatami soft-touch i scuff free – zadrukowane offsetowo arkusze papieru laminujemy specjalną folią soft touch. Dzięki temu powierzchnia torby jest w dotyku „mięsista” i satynowa. Musisz wiedzieć, że tego rodzaju torby – choć bardzo dobrze wyglądają – nie są bardzo odporne na czynniki mechaniczne. Jeśli ważna jest mała wrażliwość na czynniki mechaniczne ( pocieranie, zadrapania) proponujemy laminat typu scuff free mat odporny na zarysowania.

Uszlachetnienie lakierem UV wybiórczym –torby laminowane matowo możemy dodatkowo uszlachetnić wybiórczym lakierem UV. Dany element – logo lub grafikę – pokrywamy błyszczącym lakierem UV, który wyróżnia go z matowej powierzchni torby.

Papiery ozdobne – do produkcji wykorzystujemy najczęściej papiery (kartony) ozdobne, które są barwione w masie. Dzięki temu torby mają ten sam kolor w środku i na zewnątrz. Papiery ozdobne mogą posiadać również wyjątkową strukturę dodającą wyjątkowego wrażenia.

projektowanie-logo-warszawa

Wybrane realizacje

Kompleksowa obsługa firm

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Projektowanie

Projektowanie opakowań, grafiki

Wizualizacje

Sprawimy że zobaczysz jak będzie wyglądało twoje opakowanie

Prototypy

wykonujemy prototypy opakowań

Produkcja opakowań

Kompleksowa produkcja opakowań od projektu do pakowania

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Inne tematy które mogą cię zainteresować