oklejanie witryn przedszkole

oklejanie witryn przedszkole

Oklejanie witryn przedszkole - sposób na kreatywną reklamę

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Oklejanie witryn przedszkole to idealne miejsce reklamy dla Twojej firmy!

W gąszczu wielu placówek mijanych każdego dnia przez przechodniów to od estetyki witryny sklepowej zależy czy dany lokal zostanie przez nich dostrzeżony. Dlatego warto zatem zadbać o to, aby Twój lokal usługowy został wyposażony w odpowiednie naklejki na szyby sklepowe, które przyciągną wzrok i zostaną zapamiętane na długo.

Oczywiście, że tak. Nasza firma oferuje kompleksową usługę od projektu po montaż dlatego warto powierzyć oklejanie właśnie nam. W związku z tym, że zajmiemy się Twoją witryną od początku, masz pewność, że usługa zostanie wykonana zgodnie z zaprezentowaną wizualizacją. Nasza ekipa montażowa wykona pomiar oklejanej powierzchni co pozwoli naszym projektantom odpowiednio dopasować i rozmieścić elementy w projekcie koncepcyjnym tak, aby idealnie pasowała do Twojego lokalu.

Realizację zamówienia wykonujmy od razu po otrzymaniu zgłoszenia. Maksymalny czas oczekiwania wynosi 7 dni. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na oklejanie witryn różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Warto wiedzieć, że do oklejania witryn  używamy tylko najlepszych materiałów, które zapewnią trwałość i odpowiedni odbiór wizualny prezentowanej reklamy.

Dlatego otrzymujesz gwarancję trwałości na długie lata.

Ceny oklejania witryn wahają się od 400 do kilku tysięcy złotych w wielu firmach reklamowych. My zawsze dbamy o dobro Twojej firmy, dlatego wszystko zależy od specyfikacji i wielkości naklejek.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Warto wziąć pod uwagę, że dużą zaletą tej technologii jest estetyczny wygląd oraz stosunkowo niski koszt wykonania reklamy w rezultacie jest to popularny produkt. Dodatkowo taka forma reklamy jest bardziej estetyczna wizualnie niż standardowe banery reklamowe co za tym idzie – wzbudza zainteresowanie.

oklejanie witryn przedszkole
oklejanie witryn przedszkole

Bez wątpienia nowoczesna witryna to przede wszystkim miejsce na przekaz reklamowy. Profesjonalne oklejanie witryn zapewnia estetykę i prawidłowy odbiór prezentowanej reklamy. Jeżeli zależy Ci na zbudowaniu wizerunku marki, potrzebujesz spójnych materiałów i wyróżniającej się reklamy to oklejanie witryn przedszkole jest skierowane do Ciebie.

Odwiedź również nasz fanpage na facebooku!

Oklejanie witryn przedszkole – dlaczego warto zadbać o wygląd lokalu?

Warto wziąć pod uwagę, że dużą zaletą tej technologii jest estetyczny wygląd oraz stosunkowo niski koszt wykonania reklamy, która posłuży na długie lata – co dodatkowo jest plusem, ponieważ jest to jednorazowy wydatek warty inwestycji.

W Punkcie Reklam cena oklejania witryn przedszkole jest uzależniona od rodzaju folii oraz wielkości witryny. Wystarczy wypełnić formularz lub napisać do nas e-mail, a szybko prześlemy ci wycenę i możliwy termin realizacji.

Chcesz wiedzieć więcej o oklejaniu witryn? Sprawdź nasza stronę internetową :) 

Jak wygląda oklejanie witryn przedszkole?

Cały proces wykonujemy sami od początku do końca, tzn:

  • opracowujemy projekt zgodnie z obecną wizualizacją Twojej marki – kolorystyka, czcionki, logotypy i elementy graficzne,
  • przygotowujemy wizualizację i wymiarujemy projekt,
  • czyścimy powierzchnie (dokładnie tak – sami myjemy okna!),
  • montujemy naklejki na witrynie

Wiemy, że liczy się niebanalny efekt – podobnie, jak dobry make-up lub pielęgnacja dla twarzy.

Dlatego stosujemy różne folie, począwszy od białych z nadrukiem, przez folie typu „mrożonki”, folie kolorowe plotowane czy folie fluorescencyjne. Jeśli nie znalazłeś tu materiału, o który Ci chodzi, napisz do nas – jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje :)

Ważna informacja: pomiary i montaż prowadzimy na terenie Warszawy i okolic.

Zainteresowany? Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub na adres mail: biuro@punktreklam.com

oklejanie witryn przedszkole

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej