Oklejanie samochodów dostawczych

 • oklejanie samochodów warszawa
 1. Auto firmowe może być dobrą powierzchnią reklamową. Jest u Ciebie w firmie i – co najważniejsze – porusza się po ulicach. Warto wykorzystać jego pustą powierzchnię, aby pokazać się potencjalnym klientom tam, gdzie są – na zewnątrz. Trzeba tylko spełnić trzy warunki:
  • umiejętnie zaprojektować
  • perfekcyjnie wykonać
  • precyzyjnie zamontować naklejki reklamowe.

  Nasza wskazówka: tworząc projekt, pamiętaj o tym, aby był prosty i czytelny. Twój odbiorca może mieć mało czasu, aby go przeczytać ?

  5 powodów, dla których warto nas wybrać

  1. Grafiki wielkoformatowe i plotowane wykonujemy u siebie.

Gwarancja jakości

Na większość folii udzielamy 2-letniej gwarancji. W przypadku folii One Way Vision dodatkowo zabezpieczonych gwarancja obejmuje 3 lata.

Technika

Samochody oklejamy  różnymi technikami: drukiem solwentowym, drukiem latexowym, cięciem po obrysie lub kilkoma naraz. reklama na samochód może być wykonana na całym samochodzie lub tylko wybranych elementach.

Projekt grafiki na pojazdy

Projekt oklejania samochodu wykona dla ciebie nasze studio graficzne. Przed realizacją otrzymasz projekt z wizualizacją konkretnego samochodu.

Elementy które można okleić

Oklejanie  pojazdów może mieć różny charakter, całościowe lub tylko elementy. Niestety w niektórych modelach samochodów niektóre elementy np. plastiki porowate nie nadają się oklejania.

Jesteśmy aby pomóc Ci 

Napisz maila, celem szybkiej kalkulacji 

Szybka wycena naklejek