NAKLEJKI Z LOGO

naklejki-z-logo

Naklejki z logo - najszybsza metoda znakowania produktów.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Naklejki z logo są ważne narzędzie marketingowe dla twojej marki.  Naklejki możesz przykleić do wszystkiego do czego chcesz,  robimy naklejki na wszystko. Nasze studio graficzne przygotuję dla Ciebie jeden z najciekawszych projektów naklejek.  Dzięki nam możesz stworzyć i zamówić niestandardowe naklejki z logo przygotujemy dla ciebie naklejki w dowolnym rozmiarze kształcie ilości naklejki z logo których potrzebujesz. 

Naklejki z logo mogą być w dowolnym kształcie, możemy zaprojektować nietypowy kształt lub możesz wybrać z naszych gotowych na przykład okrągłe prostokątne mogą być również naklejki z logo z zaokrąglonymi narożnikami. Możemy również wykonać dla twojej firmy naklejki hasztagi Do mediów społecznościowych lub QR Code

Naklejki na opakowania najczęściej drukujemy na folii, naklejki te są odporne na wilgoć i są wiele bardziej trwałe od naklejek papierowych. Te naklejki sprawią że twój klient nie otrzyma naklejki z rozmazanym logo.

Naklejki na opakowania najczęściej realizujemy w czasie 48 godzin

Najmniejsze naklejki z logo mogą mieć rozmiar 15 x 15 mm,  mniejsze naklejki jesteśmy w stanie wykonać po wykonaniu egzemplarzy próbnych.  natomiast aby zachować odpowiednią prędkość i precyzję naszych maszyn standardowo zakładamy że to jest najmniejszy rozmiar naklejek z logo.

Czas produkcji naklejek z logo  jest przede wszystkim uzależniony od nakładu. Najczęściej nie przekracza 24 godzin. Zawsze Staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów. Jeżeli potrzebujesz naklejki szybciej daj nam znać postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy abyś otrzymał naklejki z logo na czas. 

Proponujemy ci usługi naszego studia graficznego które przygotuję dla ciebie propozycję naklejek z logo.  Jednocześnie, zapewnimy fachowa poradę dotyczącą rodzajów folii oraz uszlachetnień. 

naklejki-z-logo
naklejki-z-logo

Najwyższa jakość druku to jakoś fotograficzna u nas nie ma kompromisów, idealne odwzorowanie kolorów to nasza specjalność. 

Standardowy czas realizacji dla naklejek z logo wynosi 24 godziny.

 Jeżeli chcesz zamówić u nas naklejki z logo – prześlij do nas:
  • rozmiar naklejki
  • informacje o projekcie graficznym – jeżeli go nie masz, nic nie szkodzi, Nasi projektanci Ci pomogą :)
  • zastanów się nad ilością której potrzebujesz
  • opisz przeznaczenie naklejki

Wszystkie te informacje prześlij przez formularz kontaktowy lub na adres: biuro@punktreklam.com lub wypełnij formularz po kliknięciu przycisku „Darmowa Wycena”

Następnie zajmujemy się realizacją projektu naklejek z logo, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia.

  • Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio naklejki z logo dostosowane do Twoich potrzeb.

Dlaczego wybrać nasze naklejki z logo ?

 
 
  • Dowolny rozmiar, dowolny kształt to jedne z ważniejszych cech naklejek z logo.
  • Nasze naklejki z logo są całkowicie wodoodporne
  • Bardzo szybki czas realizacji najczęściej są to 24 godziny od momentu akceptacji
  • Krótki czas i wzorowa dostawa dzięki firmie kurierskiej
  • Idealne odwzorowanie kolorystyczne  projektów graficznych,  druk zawsze w jakości fotograficznej.
 
naklejki-z-logo

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084