Logo przestrzenne

logo przestrzenne

Jakie korzyści wynikają z posiadania loga przestrzennego z nazwą Twojej firmy?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Logo przestrzenne lub nazwa Twojej firmy to produkt mający niezwykle szerokie zastosowanie, który dodatkowo umożliwia stworzenie wyjątkowej i niebanalnej reklamy, co z pewnością w wielu przypadkach bardzo pozytywnie wpłynie na odbiór prezentowanego produktu. Takie logo doskonale będzie wyglądało w przestrzeniach biurowych oraz butikach.

Tak, jak najbardziej. Cały logotyp firmy wraz z nazwą może znajdować się w projekcie. Ponadto logo przestrzenne wykonane w Punkcie Reklam może być formowane w dowolne kształty, co daje wiele możliwości stworzenia niebanalnego logotypu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Tak, jak najbardziej. Ze względu na to, że logo przestrzenne wykonane są ze styroduru może być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Ważnym aspektem jest to że dopiero po odpowiednim zabezpieczeniu będzie ono odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu zachowa swoją estetykę przez bardzo długi czas. Dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dużą zaletą tej technologii jest estetyczny wygląd oraz stosunkowo niski koszt wykonania reklamy w rezultacie jest to popularny produkt. Dodatkowo taka forma reklamy jest bardziej estetyczna wizualnie niż standardowe banery reklamowe co za tym idzie – wzbudza zainteresowanie.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Maksymalny czas oczekiwania wynosi 7 dni. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na gotowe logo przestrzenne różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

logo przestrzenne
logo przestrzenne
W logu przestrzennym produkowanym w Punkcie Reklam stosujemy wysokiej jakości materiałów takich, jak plexi oraz styrodur.
 

Staranne wykonanie z dbałością o wszystkie detale.

Dokładamy wszelkich starań, aby każde wychodzące z naszych rąk logo przestrzenne było wykonane starannie, z ogromną dbałością nawet o niewielkie i z pozoru niewiele znaczące detale. W Punkcie Reklam wiemy, że nawet te najmniejsze elementy mają duże znaczenie.

Logo przestrzenne wykonane przez nas są produktem najwyższej jakości, a wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów poza wykonaniem logotypu na jego specjalne życzenie zajmiemy się również jego montażem.

Co trzeba zrobić, aby mieć logo przestrzenne w firmie?

Praca, którą musisz wykonać na początku to:

  • zastanowić się nad rozmiarem, ponieważ to ma wpływ na wycenę 
  • wybór opcji do wewnątrz albo na zewnątrz ponieważ to ważne przy produkcji
  • odnaleźć logo firmy, ponieważ potrzebujemy go do wizualizacji

Wszystkie te informacje prześlij na adres biuro@punktreklam.com. 

Po otrzymaniu od Ciebie informacji, wyślemy Ci wizualizację logo oraz przekażemy informacje o wycenie – produkcja, montaż i wysyłka.

Następnie zajmujemy się realizacją projektu pudełek z logo, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia. 

  • Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio logo przestrzenne według Twoich marzeń.
logo przestrzenne

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej