Kartki świąteczne z tłoczeniem

Kartki świąteczne z tłoczeniem

Kartki świąteczne z tłoczeniem - czyli jak nadać elegancji, dzięki zdobieniu.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Jak co roku zbliżają się utęsknione święta. Głownie doceniamy te chwile dlatego, bo spędzamy czas z bliskimi. Bardzo lubimy obdarowywać bliskie nam osoby. Jeżeli posiadamy firmę, zależy nam również na naszych klientach. Wato zadbać o świąteczny akcent. Dlatego właśnie kartki świąteczne z tłoczeniem to idealna forma złożenia życzeń lub podziękowania klientom. 

Do głównych zalet zdobniczego tłoczenia na kartkach należy nadanie elegancji. Dodatkowo wypukłe tłoczenia przyjmuje kształt wielowymiarowości. Dzięki tym wszystkim cechą kartka z życzeniami prezentuje się doskonalne.

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który chce posiadać spersonalizowaną kartkę świąteczną dla swojej firmy.

Więcej informacji znajdziesz w naszym Studiu Graficznym.

W Punkcie Reklam zadbamy, aby druk Twoich kartek wyróżniał się unikatowym designem i jakością wykonania. Korzystamy tylko z produktów renomowanych producentów oraz dbamy o wysoką jakość wykonywanych usług. Dodatkowo zapewniamy szybki czas realizacji zamówienia z dbałością o dokładność wykonania.

Oczywiście, że tak. Realizacją zamówienia zajmujemy się w okolicach Konstancina. Zawsze zapewniamy okazyjne ceny, a także darmową dostawę na terenie całego kraju.

Cena jest uzależniona od projektu, nakładu i specyfikacji.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Czas oczekiwania wynosi od 3 do 5 dni roboczych w zależności od wybranego nakładu oraz rozmiaru. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na druk kartkę świątecznych z tłoczeniem różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Kartki świąteczne z tłoczeniem
Kartki świąteczne z tłoczeniem
Kartki świąteczne z tłoczeniem, które jest pozłacane albo posrebrzane to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Umieszczony tekst lub grafika z tłoczeniem na kartce świątecznej wyróżnia się i nadaje oryginalności, co przyczynia się do wyjątkowości wręczanej kartki. 

Co sprawia, że kartki świąteczne z tłoczeniem są takie wyjątkowe?

Wysokiej jakości wykonane kartki świąteczne mają wiele zalet. Skupiając się głównie na ich specyfikacji, możemy wyróżnić kilka najważniejszych cech:

 • zaprojektowane z pomysłem stanowią doskonałą formę prezentu 
 • drukowane są na wysokiej jakości papierze –  z wykończeniem, który idealnie podkreśla wybrane kolory
 • zdobienie tłoczenia na kartkach nadaje wielowymiarowości
 • certyfikowane farby do drukowania o głębokich kolorach
 • szczegółowa jakość druku – są widoczne nawet najmniejsze szczegóły, bo w Punkcie Reklam wiemy, że detale mają znaczenie :)
 • unikatowy projekt kartki świątecznej, współgrający z Twoją identyfikacją wizualną

Jeżeli nie posiadasz gotowego projektu kartki świątecznej, to nic straconego. Nasi doświadczeni projektanci z Studia Graficznego chętnie Ci pomogą. Odwiedź stronę Studia Graficznego lub zobacz Nasze Realizację :)

Odwiedź również, nasz fanpage na facebooku!

Jak wygląda proces zamówienia kartek z tłoczeniem?

Prześlij do nas:

 • rozmiar kartki
 • informacje o projekcie graficznym – jeżeli go nie masz, nic nie szkodzi, Nasi projektanci Ci pomogą :)
 • zastanów się nad ilością, której potrzebujesz
 • Wszystkie te informacje prześlij przez formularz kontaktowy lub na adres: biuro@punktreklam.com

 

Następnie zajmujemy się realizacją projektu kartek świątecznych z tłoczeniem, którą w późniejszym etapie weryfikujesz i akceptujesz. Na końcu przystępujemy do produkcji i wysyłki zamówienia.

 • Podsumowując, po akceptacji przez Ciebie wyglądu oraz wyceny, przygotowujemy odpowiednio kartki świąteczne z tłoczeniem dostosowane do Twoich potrzeb.
Kartki świąteczne z tłoczeniem

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej