folia szroniona na szybę

folia szroniona na szybę

Czym wyróżnia się folia szroniona na szybę?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podziel się tym z innymi.

Tworząc projekt wnętrza biurowego lub w butiku często zależy nam na zastosowaniu ciekawych i oryginalnych rozwiązań – takim rozwiązaniem jest folia szroniona na szybę. Na pierwszy rzut oka może sie wydawać bardzo banalna, jednakże przy współpracy projektanta możemy uzyskać na prawdę wyrafinowany wygląd witryny lub przestrzeni, w której zamierzamy pracować. 

Folia polimerowa posiada certyfikat niepalności oraz podnosi walory estetyczne i funkcjonalne, co idealnie nadaję się do ozdoby przestrzeni biurowej.

Oczywiście, że tak. Zespół naszych projektantów z przyjemnością wysłucha Twojej wizji na lokal i urzeczywistni ją w niepowtarzalnym projekcie dla Twojego wnętrza.

Oczywiście, można u nas zamówić usługę z montażem. Posiadamy do tego wysoko wykwalifikowaną ekipę do zadań specjalnych.

Ceny poszczególnych naklejek uzależnione są przede wszystkim od ich wielkości – im większa naklejka, tym większa cena za wykonanie pracy. Dodatkowo warto uwzględnić proces instalacji, który uzależniony jest od warunków wykonywanej pracy przez naszych ekspertów.

Po indywidualna wycenę zapraszamy do kontaktu: biuro@punktreklam.com

Oczywiście, można u nas zamówić usługę z montażem. Posiadamy do tego wysoko wykwalifikowaną ekipę do zadań specjalnych.

folia szroniona na szybę
folia szroniona na szybę

Dlaczego folia szroniona na szybę jest taka wyjątkowa?

W Punkcie Reklam oferujemy tylko najwyższej klasy folie szronioną używaną do wyklejania szyb w biurach, butikach i innych przestrzeniach użytkowych. Dodatkowo we współpracy z grafikami jesteśmy w stanie nadać Twojemu wnętrzu nowego oryginalnego wyglądu, który na pewno zachwyci nie jedna osobę. Co sprawi, że przestrzeń, w której będziesz przebywać stanie się atrakcyjniejsza i bardziej profesjonalna. 

Patrząc również na same cechy folii szronionej, której używany –  posiada ona:

  • Certyfikat trudnozapalności
  • jest doskonała do dekoracji szyb, okien, luster i witryn sklepowych
  • posiada zastosowanie w pomieszczeniach użyteczności publicznej – Folia posiada atest PZH
  • jest zrobiona z folii polimerowej co gwarantuje jej trwałość do 7 lat (wewnątrz)
  • posiada klej kanalikowy

Folia szroniona na szybę - zastosowanie

Folia szroniona na szybę w dzisiejszych czasach to nowoczesna dekoracja na szybę, która nie dość, że ozdabia nasze wnętrze, to daje dużo przestrzeni i prywatności.  Nasi dotychczasowi klienci najczęściej wybierają taki rodzaj dekoracji w przestrzeniach biurowych. Nie dość, że przestrzeń nabiera wtedy niepowtarzalnego charakteru to z opinii pracowników wiemy, że przyjemniej i efektywniej im się pracuje w zadbanej i kreatywnej przestrzeni.

Drugą najczęściej wybieraną opcją folii szronionej jest oklejanie witryn sklepowych lub butików. Daje to zdecydowanie przewagę na rynku jeżeli chodzi o estetykę wnętrza i przyciąganie wzroku przechodniów. 

Niezależnie od formy biznesu jaką posiadasz, na pewno pomożemy Ci wybrać idealne rozwiązanie dla  Twojej firmy. Mimo wszystko, jeżeli potrzebujesz inspiracji odwiedź nasz fanpage na Facebooku: @PunktReklam

folia szroniona na szybę
folia szroniona na szybę

Folia szroniona na szybę - jaki projekt wybrać do swojego biura?

Jeżeli nie wiesz jeszcze, jaki projekt wybrać do swojego biura, to nic straconego. Nasz zespół pomoże Ci wybrać oryginalny projekt, dopasowany do Twojego wnętrza. Dodatkowo chcemy zdradzić jak wygląda nasz proces przy przygotowaniu naklejek szronionych.

Od początku do końca cały proces wykonujemy sami, tzn:

  • opracowujemy projekt zgodnie z obecną wizualizacją Twojej marki – kolorystyka, czcionki, logotypy i elementy graficzne,
  • przygotowujemy wizualizację i wymiarujemy projekt,
  • czyścimy powierzchnie (dokładnie tak – sami myjemy okna!),
  • montujemy naklejki na witrynie

 

Wiemy, że liczy się niebanalny efekt – podobnie, jak dobry make-up lub pielęgnacja dla twarzy. Dlatego stosujemy najwyższej jakości folie, począwszy od białych z nadrukiem, przez folie typu „mrożonki”, folie kolorowe plotowane czy folie fluorescencyjne. Jeśli nie znalazłeś tu materiału, o który Ci chodzi, napisz do nas – jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje :)

Ważna informacja: pomiary i montaż prowadzimy na terenie Warszawy i okolic.

Zainteresowany? Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub na adres mail: biuro@punktreklam.com

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Wybierz usługę dla siebie.

Projektowanie
- identyfikacja wizualna
- przygotowanie do druku
- grafika użytkowa
więcej
Internet
- tworzenie stron www
- administracja
- social media
więcej
Naklejki na folii
- z mocnym klejem
- żywiczne( 3D)
- wielokrotnego użytku
więcej
Opakowania
- projektowanie
- prototypy
- produkcja
więcej