Loading...

Producent przyłbic ochronnych z możliwością regulacji i demontażu elementów.

Przyłbice ochronne i przesłon na twarz wysokiej jakości. W dobie pandemii znajdują zastosowanie nie tylko w przypadku branży medycznej, ale również handlu i innych. Przyłbice producent – najwyższa jakość w optymalnej cenie.

Produkcja przyłbic przebiega przy zachowaniu najwyższej staranności o jakość gotowego wyrobu i wygodę jego użytkowania. Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały, a stosowana przez nas osłona jest lekka i w pełni przezroczysta – co ma szczególne znaczenie w zawodach, w których dobra widoczność jest niezbędna.

Część stykającą się z twarzą wyposażono w specjalne elementy zapobiegające odciskaniu się przyłbicy na czole. Odpowiednio stosowany produkt przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa (między innymi odpowiedniej higieny rąk i nie tylko) pomaga zapobiec zakażeniom chorobami przenoszonymi drogą kropelkową.

Producent przyłbic dokłada wszelkich starań, aby jej rozmiar był odpowiedni do większości twarzy, a co za tym idzie – aby produkt był uniwersalny.

producent-przyłbic
producent-przyłbic

Przyłbice pakowane po 1 sztuce

Zamówienia już od 10 sztuk 

Przyłbica bezsprzecznie może być stosowana jako alternatywa do maseczek jednorazowych. Warto wiedzieć, że przyłbica w przeciwieństwie do maseczek znacząco ułatwia oddychanie.

Producent przyłbic oferuje najwyższej klasy produkty chroniące przed zakażeniem chorobami przenoszonymi drogą kropelkową. Dzięki osłonie twarzy w odpowiednim rozmiarze nie ma możliwości, aby jakiekolwiek płyny ustrojowe zostały przeniesione na twarz innej osoby na przykład poprzez kaszlnięcie czy kichnięcie.

Produkcja przyłbic jest procesem wymagającym od nas zachowania wysokich standardów sanitarnych, a także produkcyjnych. Dokładamy wszelkich starań, aby produkt końcowy był jak najwygodniejszy w używaniu i nie powodował dyskomfortu, związanego między innymi z długim noszeniem jej na twarzy.

Oferujący przyłbice producent powinien mieć świadomość, że są one wykorzystywane między innymi w zawodach, w których – mimo dużych środków ochrony – niekiedy trzeba znaleźć się dość blisko innej osoby. Z tego względu niezwykle istotne jest stworzenie przyłbicy o optymalnym rozmiarze, dzięki któremu nie ma szans na zakażenie jakąkolwiek chorobą przenoszoną drogą kropelkową. Warto pamiętać, że ochrona dotyczy obydwu stron – zarówno noszącego przyłbicę, jak i drugiej osoby.

Pamiętaj, że każdy produkt z pewnością  możemy dopasować do Twoich Potrzeb.

Jeżeli potrzebujesz bardzo dużych ilości, jesteśmy w stanie je dostarczyć!

Wyślij zapytanie