Witryna, oklejanie witryn idealne miejsce reklamy dla Twojej firmy!

W gąszczu wielu placówek mijanych każdego dnia przez przechodniów to od estetyki witryny sklepowej zależy czy dany lokal zostanie przez nich dostrzeżony.

Warto zatem zadbać o to, aby każdy lokal usługowy został wyposażony w odpowiednie naklejki na szyby sklepowe. W ostatnim czasie coraz więcej firm zajmujących się reklamą zapewnia pożądane oklejanie witryn oraz szyb sklepowych.

Profesjonalna firma z Warszawy oferuje usługi zarówno w tym mieście jak i pobliskich okolicach. Zajmuje się ona projektowaniem, pomiarem oraz montażem różnorodnych folii, wśród których można wymienić folie OWV, plotowane, fluorescencyjne, odblaskowe, mrożone, drukowane i wiele innych.

Zastosowanie folii mrożonej

Folia mrożona nazywana często folią szronioną stosowana jest przede wszystkim w celu osłonięcia pomieszczenia przed niepożądanym i nieestetycznym wglądem. Jej dużą zaletą jest dobra przepuszczalność światła, dzięki czemu pomieszczenie nie jest wyciemniane, jak to dzieje się w przypadku zwykłej folii. Poprzez jej założenie jest ograniczona możliwość wglądu do wnętrza pomieszczenia. Jest ona bardzo estetyczna, a co więcej nadaje oklejonej szybie bardzo ładny efekt imitujący trawione szkło.

Naklejki z folii plotowanej

Inna folia wycinana ploterowo jest również doskonałą formą reklamy i obecnie staje się coraz bardziej popularna z uwagi na swój nienachalny charakter. Otóż czasem, aby estetycznie oznakować lokal usługowy nie jest potrzebne zaklejenie całościowe szyb, a jedynie naklejenie liter i logo, jednocześnie pozostawiając odsłonięte tło.

Z kolei godziny otwarcia naklejka, dzięki zastosowaniu odpowiednich folii jest prosta w użyciu. Naklejkę tą można w całości przenieść oraz sprawnie i szybko przykleić na wybraną szybę, drzwi lub witrynę. Jest ona odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, blaknięcie oraz mycie.

Naklejki na folii one way vision

Folia drukowana OVW posiada strukturę małych otworków, dzięki czemu daje efekt drobnej siateczki, a folia drukowana pełna, matowa lub błyszcząca pozwala wydrukować na niej dowolną grafikę.

Dlaczego warto powierzyć reklamę witryn właśnie nam?

Firma ta zajmuje się kompleksowym oklejeniem każdej witryny.  Specjaliści z tej dziedziny potrafią nie tylko przygotować na zlecenie klienta odpowiedni projekt lecz także wykleić reklamę zgodnie z jego oczekiwaniami. Na każdej witrynie logo mogą zostać naklejone odpowiednie litery samoprzylepne.

W zakres szeroko świadczonych usług wchodzi profesjonalne oklejanie: witryn sklepowych, witryn restauracyjnych, witryn w galeriach handlowych oraz oklejanie szyb w różnorodnych pomieszczeniach biurowych.

Na życzenie klienta firma szybko i sprawnie wysyła pod wskazany adres łatwe w montażu zestawy naklejek.

oklejanie witryn
oklejanie witrynoklejanie witrynoklejanie witryn

Szybka i darmowa wycena naklejek

Zaczynajmy

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić