1. Używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych materiałów, specjalistycznych rozwiązań.
  2. Nasza zespół to profesjonaliści, specjalistyczne szkolenia i doświadczenie to nasz atut
  3. Sami organizujemy najlepsze miejsce pracy, niezależnie czy oklejanie nietypowych elementów jest w Warszawie, czy na terenie kraju.
  4. Wiemy że najważniejsza jest cierpliwość i precyzja.
  5. Grafiki wielkoformatowe i plotowane wykonujemy u siebie, to bardzo ważne aby proces projektu i produkcji i montażu przebiegał w jednym miejscu.

Oklejanie mebli, witryn sklepowych jachtów jak również naklejki na elementy nietypowe możemy wykonać w pakiecie do samodzielnego oklejenia. Ta forma jest wykorzystywana do oklejania nietypowych form z niewielkimi naklejkami. W pakiecie przekazujemy wszystkie materiały niezbędne do samodzielnego montażu naklejek.

Na większość folii udzielamy 2-letniej gwarancji. W przypadku folii One Way Vision dodatkowo zabezpieczonych gwarancja obejmuje 3 lata.
w zależności od pojazdu (lub innego elementu) oklejamy  różnymi technikami: drukiem solwentowym, drukiem latexowym, cięciem po obrysie lub kilkoma naraz. reklama lub grafika może być wykonana na całym elmencie lub tylko wybranych fragmentach. My jesteśmy profesjonalistami i dlatego to my zaproponujemy odpowiednią technikę wykonania, oraz materiały w zależności od czasu ekspozycji, skomplikowania itp.
Projekt oklejania wykona dla ciebie nasze studio graficzne. Przed realizacją otrzymasz projekt z wizualizacją.
W większości przypadków możemy okleić wszystkie materiały. Dysponujemy szeroką paletą foli o różnych parametrach jak również o różnych właściwościach kleju. Jesteśmy w stanie doradzić jakiej foli i o jakich parametrach użyć.

DZIAŁ HANDLOWY

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, zawsze doradzimy co wybrać, jakie ilości, technologie.

ZAMÓWIENIA

Nie wiesz co wybrać, potrzebujesz porady, zawsze chętnie odpowiemy, pomożemy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji +48 788 900 999

STUDIO GRAFICZNE

Potrzebujesz logo, projektu ulotki, stronę www, ofertę handlową. Przygotujemy dla Ciebie.

Zadbamy o graficzny wizerunek Twojej Firmy

Napisz maila, opisz dokładnie czego potrzebujesz. grafika@punkteklam.com

WSPÓŁPRACA

Potrzebujesz odpowiedzialnej firmy dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Chcesz więcej...

Chcesz więcej …Zawsze chętnie nawiążemy współpracę.  biuro@punktreklam.com

Pomożemy rozwinąć twoją firmę

Kontakt