Naklejki z godzinami otwarcia


Poszukujesz informacji dotyczących naklejki z godzinami otwarcia i ich montażu?

Postaram się wyjaśnić różnice między foliami a także ich montaż.

Zacznijmy od folii ploterowej. Folie ploterowe to kolorowe folie samoprzylepne przeznaczone do wycinania na ploterze. Znajdują zastosowanie w reklamie wizualnej, dekoracji wnętrz, oklejaniu pojazdów, stoisk targowych, namiotów, banerów reklamowych itp. a także w przypadku tańszych folii do zastosowania w domu, na zewnątrz, do aplikacji na okna, drzwi, meble.

Pora na folię fluerescencyjnąJest to folia o wysokiej jaskrawości używana głównie do wykonywania napisów ostrzegawczych na samochodach i autobusach, tablicach reklamowych i promocyjnych, podkreślających najważniejsze jej elementy np. cenę promocyjną, czas obowiązywania oferty. Folia fluorescencyjna znajduje również zastosowanie na pojazdach uprzywilejowanych. Szczególnie Przydatna o zmierzchu oraz w innych warunkach o złej widoczności.

Kolejnym rodzajem folii jest folia mrożona. Folie typu mrożone szkło imitują piaskowanie i są używane w głównej mierze jako dekoracja na okna, szyby w miejscach takich jak biura, hotele, restauracje, witryny sklepowe.

Ostatnią folią jest folia drukowana. Charakteryzuje się wysoką jakością nadruku oraz dużą odpornością na warunki zewnętrzne. Wykorzystuje się ją do reklamy na pojazdach, witrynach sklepowych, tablicach reklamowych i banerach.

Naklejka z godzinami otwarciaNaklejka z godzinami otwarcia

Jak wygląda naklejanie naklejki z godzinami otwarcia?

Poniżej znajdują się filmy instruktażowe do naklejek z folii ploterowej i naklejek z folii fluorescencyjnej.

1. Oczyść powierzchnie i chwyć za miarkę

Aby naklejka dobrze się trzymała oczyść dokładnie powierzchnie na którą chcesz ją nakleić. Następnie złap za miarkę i zmierz odległość na jaką chcesz ją nakleić tak by była naklejona równo. By było łatwiej nakleić naklejkę, przyklej taśmę aby zachować poziom naklejki.

2. Czas naklejać

Gdy powierzchnia jest już gotowa pora na naklejanie. Nasza firma nakleja na naklejki folie transferową ułatwiającą przeniesienie jej na powierzchnie dzięki czemu montaż jest o wiele prostszy. Odklej folie z naklejką od podłoża i przyłóż równo do taśmy. Dzięki kwadratowym punktom będzie łatwiej nakleić naklejkę prosto.

Naklejka z foli ploterowej

Potem przy pomocy rakla (do naklejek dajemy go w komplecie) dociśnij ją do podłoża. Teraz wystarczy zdjąć folię transferową i taśmę.

3. Gotowe!

Teraz możesz cieszyć się widokiem naklejki i tym jak łatwo i szybko udało Ci się ją nakleić.

Tutaj dowiesz się więcej o naklejki z godzinami otwarcia, technikach druku, foliach.

Szybka i darmowa wycena naklejek

Zaczynajmy

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić