Project Description

Oklejenie samochodu dostawczego – sposób na mobilną reklamę

Reklama na samochodzie to dobry sposób ekspozycji logo firmy w przestrzeni publicznej. Tym bardziej, że dobrze wykonany projekt naklejek na samochód wygląda spektakularnie!

T&M Jachacy – restauracja Avangarda

Restauracja Avangarda to jedno z miejsc należących do rodziny restauratorów – Mieczysława i Tomasza Jachacych, którzy od wielu lat działają w tej branży. Są właścicielami kilku restauracji na terenie Warszawy oraz Konstancina-Jeziorny.

Oprócz prowadzenia restauracji, właściciele oferują usługi cateringowe skierowane do firm oraz klientów indywidualnych. Do realizacji tych usług wykorzystywane są samochody dostawcze.

Samochód dostawczy – jaki jest, każdy widzi. Ale można sprawić, aby wyglądał wyjątkowo, a przy tym realizował cele marketingowe firmy. Wystarczy zaprojektować reklamę do oklejenia pojazdu.

Zaprojektowaliśmy taką reklamę, a także okleiliśmy auto.

Możemy nieskromnie powiedzieć, że jesteśmy dumni z efektu pracy. Dobraliśmy kontrastowe kolory – biel i czerń, przez co doskonale podkreśliliśmy elegancki styl restauracji. Nazwa Avangarda zobowiązuje, a elementy graficzne muszą z nią współgrać. Wykorzystaliśmy także elementy, które na pierwszy rzut oka kojarzą się z restauracją – noże, widelce, szef kuchni. Z noży i widelców ułożyliśmy przyciągający wzrok wzór.

  • Zaprojektowaliśmy reklamę, która dobrze dopasowała się do wizerunku restauracji i właścicieli

  • Potrafiliśmy przełożyć projekt na realizację zlecenia, czyli oklejenie samochodu :-)

  • Uzyskaliśmy bardzo dobry efekt w postaci mobilnej reklamy, która porusza się po ulicach Warszawy i okolic

  • Wykorzystaliśmy całą możliwą powierzchnię w optymalny sposób

Jak wykonać naklejki na samochód dostawczy?

Dobrze zaprojektowana naklejka powinna wspierać określony wizerunek firmy.

Projektowanie naklejek na samochód dostawczy wymaga wyobraźni przestrzennej. Inaczej niż w przypadku standardowych projektów logo lub materiałów drukowanych, w przypadku oklejania auta trzeba wyobrazić sobie, jaki będzie efekt końcowy – na całości pojazdu.

Można to porównać do gotowania – zbyt wiele różnych składników lub przypraw w jednym daniu może zepsuć jego smak. Przy projektowaniu naklejek na samochód trzeba trzymać się podobnej zasady. Projekt powinien był przejrzysty, ponieważ zbyt wiele elementów tworzy wrażenie „przesytu” (w tym wypadku nie związanego z potrawami, lecz obrazami).
W przypadku firmy cateringowej trzeba wyeksponować głównie nazwę oraz kontakt – aby odbiorca mógł je łatwo zapamiętać, ewentualnie zapisać (jeśli zdąży, np. stoi tuż za samochodem dostawczym w korku).

Dobry projekt graficzny reklamy na samochód to nie wszystko – trzeba go jeszcze przełożyć na faktyczne wykonanie. Chodzi o dobór odpowiedniego materiału, który będzie wytrzymały na warunki atmosferyczne. Mamy w tym doświadczenie i wiemy, które materiały doradzić.

oklejanie samochodów dostawczych

Oklejanie samochodów dostawczych – projekt dla restauracji

Punkt Reklam – dlaczego zamówić tu naklejki na samochód dostawczy?

  • Dobrze rozplanujemy elementy reklamy zewnętrznej na samochód

  • Zaprojektujemy reklamę, która jest przejrzysta i eksponuje najważniejsze informacje

  • Doradzimy, który rodzaj materiału wybrać, aby był odporny na warunki atmosferyczne

  • Samodzielnie zrealizujemy całą usługę – od projektu po oklejenie samochodu

  • Mamy doświadczenie w produkcji naklejek na samochody dostawcze